REKLAMA
REKLAMA

KONIEC TRANSMISJI NA ŻYWO: Ciarko PBS Bank STS Sanok – HK Zagłębie Sosnowiec

SANOK / PODKARPACIE. W ramach 13. kolejki Polskiej Hokej Ligi hokeiści Ciarko PBS Bank STS Sanok podejmą HK Zagłębie Sosnowiec. Mecz będzie można obejrzeć za pośrednictwem transmisji internetowej w systemie PPV.

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ NA ŻYWO MECZU CIARKO PBS BANK STS SANOK – HK ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – KLIKNIJ

Decyzją zarządu klubu Ciarko PBS Bank STS Sanok transmisje na żywo ze spotkań sanockiej drużyny w sezonie 2015/2016 będą przeprowadzane w systemie PPV (pay-per-view). Koszt jednorazowego dostępu do bezpośredniej relacji to 15 zł.

Aby obejrzeć mecz Sanok – Opole oraz kolejne spotkania rozgrywane przez STS w Arenie należy wejść na stronę www.esanok.pl/ppv. Po zarejestrowaniu się, użytkownik otrzymuje dostęp do okienka z transmisją. Tam możliwe będzie dokonanie płatności w systemie PayPal (konieczne założenie konta: www.paypal.pl). Po prawidłowym wykonaniu wpłaty, relacja zostanie odblokowana. Jeśli transmisja nie zostanie automatycznie uruchomiona, na poczcie e-mail dostępne będą wszystkie dane potrzebne do odblokowania VIDEO. Prześlemy „Hasło/kod biletu”, który należy wpisać w oknie odtwarzacza.

Czas potrzebny na wykupienie dostępu do transmisji dla osoby posiadającej aktywne konto w PayPal nie powinien przekroczyć 30 sekund.

Mecz Ciarko PBS Bank STS Sanok – HK Zagłębie Sosnowiec rozpocznie się w piątek 9 października o godzinie 17:00. Na transmisję na żywo zapraszamy od godziny 16:55.

Link do strony z PPV: www.esanok.pl/ppv

Polska Hokej Liga

Ciarko PBS Bank STS Sanok – HK Zagłębie Sosnowiec

Niedziela, 11 października, godzina 17:00

Transmisja na żywo rozpocznie się o godzinie 16:55

plansza

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ NA ŻYWO MECZU CIARKO PBS BANK STS SANOK – HK ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – KLIKNIJ

11-10-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)