REKLAMA
REKLAMA

,,Ukryte we mgle” oraz ,,Drzwi do tajemnicy” wyróżnione w konkursie fotograficznym (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. 16 czerwca w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Wiśniowej odbyła się Uroczysta Gala wręczenia nagród w VI Konkursie Fotograficznym „TWARZ NASZEJ ZIEMI – PRZYRODA, KULTURA, LUDZIE…”

pod patronatem honorowym Podkarpackiego Kuratora Oświaty i patronatem medialnym TVP Rzeszów dla uczniów szkół podstawowych z województwa podkarpackiego.

W konkursie wzięło udział 101 uczniów z 31 szkół Podkarpacia. Nadesłano 250 prac, z których nagrodzono i wyróżniono 15. Sanok reprezentowany był przez Szkołę Podstawową nr 4.  Dwie uczennice sanockiej czwórki otrzymały wyróżnienia Grażyna Bareła z kl.6b  za pracę „Ukryte we  mgle” i Blanka Pacykowska z kl. 5a za ”Drzwi do tajemnicy” .Na galę obecne przybyły wraz z opiekunką Krystyną Dżoń.  Uroczystość zaczęła się od przywitania gości i krótkiego przemówienia Beaty Włodyki – dyrektorki ZSP w Wiśniowej, następnie uczniowie przedstawili krótki montaż słowno – muzyczny. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie nagród. Na koniec  Jacek Szarek – dyrektor TVP  Rzeszów podzielił się z zebranymi swoją wiedzą i doświadczeniem na temat trudnej sztuki fotografii.

Wyróżnionym gratulujemy!

DSC06301

,,Drzwi do tajemnicy”

IMG_0645

,,Ukryte we mgle”

materiał nadesłany

19-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)