REKLAMA
REKLAMA

,,Ukryte we mgle” oraz ,,Drzwi do tajemnicy” wyróżnione w konkursie fotograficznym (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. 16 czerwca w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Wiśniowej odbyła się Uroczysta Gala wręczenia nagród w VI Konkursie Fotograficznym „TWARZ NASZEJ ZIEMI – PRZYRODA, KULTURA, LUDZIE…”

pod patronatem honorowym Podkarpackiego Kuratora Oświaty i patronatem medialnym TVP Rzeszów dla uczniów szkół podstawowych z województwa podkarpackiego.

W konkursie wzięło udział 101 uczniów z 31 szkół Podkarpacia. Nadesłano 250 prac, z których nagrodzono i wyróżniono 15. Sanok reprezentowany był przez Szkołę Podstawową nr 4.  Dwie uczennice sanockiej czwórki otrzymały wyróżnienia Grażyna Bareła z kl.6b  za pracę „Ukryte we  mgle” i Blanka Pacykowska z kl. 5a za ”Drzwi do tajemnicy” .Na galę obecne przybyły wraz z opiekunką Krystyną Dżoń.  Uroczystość zaczęła się od przywitania gości i krótkiego przemówienia Beaty Włodyki – dyrektorki ZSP w Wiśniowej, następnie uczniowie przedstawili krótki montaż słowno – muzyczny. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie nagród. Na koniec  Jacek Szarek – dyrektor TVP  Rzeszów podzielił się z zebranymi swoją wiedzą i doświadczeniem na temat trudnej sztuki fotografii.

Wyróżnionym gratulujemy!

DSC06301

,,Drzwi do tajemnicy”

IMG_0645

,,Ukryte we mgle”

materiał nadesłany

19-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)