REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: W poniedziałek rozpocznie się remont ulicy Jezierskiego

SANOK / PODKARPACIE. Urząd Miasta Sanoka informuje, że od dnia 06.07.2015 r. przez okres dwóch tygodni będzie zamknięta dla ruchu ul. Jezierskiego na odcinku od ul. Stawiska do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej.


Zamknięcie nastąpi z powodu realizacji planowanej przebudowy ulicy.

Za utrudnienia w ruchu przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

 


Urząd Miasta w Sanoku informuje uprzejmie P.T. Podróżnych, że w związku z zamknięciem dla ruchu drogowego ulicy Jezierskiego (remont nawierzchni) od dnia 6.07.2015r. (poniedziałek) od godziny 8;00 do czasu zakończenia robót drogowych (około 2 tygodnie)  ustala się następujące trasy przejazdu dla linii autobusowej Nr „7”:

WYJAZD (z ul.Jana Pawła II):
od ul.Traugutta> ul.Staszica> ul.Mickiewicza> ul.Kościuszki>  ul.Sienkiewicza> ul.800-lecia> ul.Stawiska> ul.Warzywna> ul.800-lecia> ul.Konarskiego> ul.Lipińskiego i dalej wg aktualnie obowiązującej trasy.

POWRÓT (na ul.Jana Pawła II):
od ul.Jagiellońskiej> Konarskiego> ul.800-lecia> ul.Stawiska> ul.Warzywna> ul.800-lecia> ul.Sienkiewicza> ul.Kościuszki> ul.Piłsudskiego i dalej wg aktualnie obowiązującej trasy.

Zastępcze przystanki autobusowe będą usytuowane w okolicy skrzyżowania ulic Stawiska i Jezierskiego (w zamian za przystanki przy ul.Jezierskiego)  oraz w okolicy skrzyżowania ulic 800-lecia i Stawiska (w zamian za przystanki przy ul.Konarskiego – ZUS i SPGM).

materiał nadesłany
foto: archiwum eSanok.pl

30-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)