REKLAMA
REKLAMA

Beata Szydło odwiedzi Sanok. Spotka się z syndykiem i załogą Autosanu

SANOK / PODKARPACIE. Beata Szydło odwiedziła Podkarpacie. Wzięła udział m.in w oficjalnym oddaniu Parku Naukowo-Technologicznego Rzeszów-Dworzysko, zagościła także w Ropczycach i Sędziszowie Małopolskim, a jutro odwiedzi sanocki Autosan.

18 września miało miejsce oddanie ponad 80-cio hektarowego PNT Rzeszów-Dworzysko, podczas którego Beata Szydło złożyła kwiaty pod tablicą upamiętniającą śp. Grażynę Gęsicką, której imieniem nazwano inwestycję. Grażyna Gęsicka pełniła funkcję ministra rozwoju regionalnego w latach 2005-2007. Włożyła ona wiele starań w rozwój Podkarpacia.

Praca, którą minister Grażyna Gęsicka włożyła w to, żeby Podkarpacie piękniało daje dzisiaj efekty. Ten park jest tego przykładem. Wierzę w to głęboko, że będziemy mogli wcielać w życie to, czego nas uczyła. Dzisiaj Polska potrzebuje dynamicznego rozwoju gospodarczego, ale musi rozwijać się równo, wszyscy muszą mieć równe szanse rozwoju. Zrównoważony rozwój, równe traktowanie podmiotów i obywateli to jest to do czego powinniśmy dążyć – mówiła w Rzeszowie kandydatka PIS na premiera.

Na uroczystości obecny był również marszałek Władysław Ortyl, który pogratulował staroście rzeszowskiemu Józefowi Jodłowkiemu oddania parku i zapewniał, że będzie to ważna inwestycja dla Rzeszowa.

Pamiętamy tytaniczną pracę śp. Grażyny Gęsickiej i te dzieła, które zostały przez nią rozpoczęte mają dzisiaj swój finał. Ta inwestycja jest ważnym elementem rozwoju Rzeszowa i Podkarpacia i będzie wpływać na rozwój całego kraju. Chcielibyśmy, żeby ta dobra praktyka była przykładem dla innych beneficjentów – powiedział marszałek.

Podczas oddania PNT Rzeszów-Dworzysko upoważniono pierwszą firmę –  OK Office do inwestowania w park.

Beata Szydło odwiedziła też Zakłady Magnetyzowe w Ropczycach, gdzie rozmawiała z zarządem, pracownikami oraz związkowcami. Potem zwiedziła Gospodarstwo Rolne w Górze Ropczyckiej, gdzie prezes Franciszka Bogdan udowadniała, że majątek popegeerowski nadal może być opłacalny. Na koniec udała się do Sędziszowa Małopolskiego, w którym przywitały ją tłumy osób na rynku. Mówiła o potrzebie miejsc pracy, budowania polskiego kapitału, wsparciu dla polskich rodzin oraz konieczności postawienia na gospodarkę, przedsiębiorczość i polskie firmy. Kandydatka PIS na premiera otrzymała od marszałka Władysława Ortyla herb województwa podkarpackiego.

To jednak nie koniec wizyty Beaty Szydło w naszym województwie. Jutro będziemy ją gościć w Sanoku. Na 14:00 zaplanowano spotkanie z syndykiem Autosanu Ludwikiem Noworolskim, natomiast godzinę później, liderka PiS porozmawia z załogą fabryki.

źródło: Red., UMWP foto: UMWP


Trwa kampania przed wyborami parlamentarnymi, które odbędą się 25 października. Kto kandyduje z Sanoka? Zobacz na www.wybory.esanok.pl.

IMG_9798

 

21-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)