REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Zderzenie dwóch aut w Grabownicy Starzeńskiej. Dwie osoby trafiły do szpitala (ZDJĘCIA)

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło około godz. 19 w Grabownicy Starzeńskiej w powiecie brzozowskim.

 

Wczoraj, przed godz. 19 dyżurny brzozowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Grabownicy Starzeńskiej. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący volkswagenem, 49-letni mieszkaniec tej samej miejscowości, jadąc z Brzozowa w kierunku Sanoka, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącą z naprzeciwka skodą. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierującego skodą na alkomacie. Urządzenie wykazało, że był trzeźwy.

BRZOZ1

Ranni w zderzeniu zostali kierowca volkswagena i pasażer skody. Mężczyźni trafili do szpitala. Od kierowcy volskawagena, ze względu na doznane obrażenia, została pobrana krew do zbadania stanu trzeźwości.

BRZOZ2

Droga relacji Brzozów – Sanok (nr 886) była zablokowana przez dwie godziny. Około godz. 21 ruch na tym odcinku drogi został przywrócony. Na miejscu wypadku funkcjonariusze wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Wszystkie te czynności pomogą w wyjaśnieniu przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

BRZOZ3

źródło: KPP Brzozów

09-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)