REKLAMA
REKLAMA

BESKO24.PL: Powstaje mini centrum sportowo-rekreacyjne. Zamiast starego hotelu siłownia oraz sale do gier

BESKO24.PL / PODKARPACIE. Trwa ostatni etap modernizacji kompleksu sportowego w Besku. Powstanie tam siłownia, sala do tenisa stołowego, brydża czy ogólnorozwojowa dla najmłodszych. Inwestycja to ponad 370 tysięcy złotych.

Do tej pory  w Besku kilkakrotnie modernizowano infrastrukturę sportową. Pięć lat temu gruntownie odświeżono halę sportową oraz świetlice, a także stadion. Na przebudowę czekała tylko część, w której do końca lat dziewięćdziesiątych mieścił się hotel wraz zapleczem.

To już ostatni etap wieloletnich prac na tych obiektach. Korzystaliśmy z różnorodnych źródeł dofinansowania. Obecnie inwestycję wspiera Minister Sportu i Turystyki, skąd otrzymaliśmy 150 tysięcy złotych – mówi Mariusz Bałaban, wójt gminy Besko.

W wyremontowanych pomieszczeniach powstanie mini centrum sportowo-rekreacyjne. Do dyspozycji mieszkańców będzie siłownia usytuowana na parterze, zaś na piętrze znajdą się sale do brydża, tenisa stołowego oraz miejsce dla najmłodszych, gdzie będą mogli spędzać popołudnia.

besko

20-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)