REKLAMA
REKLAMA

Bieg Uliczny, zawody i moc atrakcji. Tak było na XV Pikniku Sportowo-Rekreacyjnym w SP2 (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Tuz przed zakończeniem roku szkolnego w SP 2 zorganizowano tradycyjnie XV Piknik Sportowo-Rekreacyjny. Głównymi organizatorami przedsięwzięcia byli: Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka”, dyrekcja szkoły oraz Rada Rodziców.

Otwarcia dokonała pani dyrektor Maria Harajda, życząc wszystkim wspaniałej zabawy. Po raz trzeci impreza rozpoczęła się od Biegu Ulicznego im. Aleksandra Wileczka – ś.p. nauczyciela naszej szkoły i pomysłodawcy Pikniku. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwała Policja, Straż Miejska i służby medyczne.

Gościem specjalnym imprezy byli „Spartanie” z Zahutynia, którzy wraz z trenerem, Mirosławem Kaźmierczykiem, zaprezentowali swoje umiejętności akrobatyczne, wzbudzając ogólny podziw i aplauz.

Uczniowie klas I – III zmagali się w wyścigach rzędów, natomiast w klasach IV – VI odbyły się rozgrywki w dwa ognie. Wszystkim konkurencjom towarzyszyły ogromne emocje. W przerwach zebrani podziwiali popisy artystyczne naszych uczennic.

Organizatorzy Pikniku zapewnili liczne atrakcje: dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, gokarty, rower odwrotny, „pijaną” drabinę, potrójne narty i inne.Dużym powodzeniem cieszyła się piknikowa gastronomia: zapiekanki, popcorn, lody, napoje chłodzące.

W oczekiwaniu na pokaz sprzętu strażackiego, absolwenci i reprezentacja SP 2 rozegrali mecz w dwa ognie. Chętni odtańczyli zumbę prowadzoną przez Katarzynę Roszniowską, a także belgijkę, cieszącą się dużą popularnością wśród naszej młodzieży. W sprzyjającej aurze, perełką wśród atrakcji okazał się – jak zwykle – prysznic z węża strażackiego.

p11

Na zakończenie Pikniku dyrektor Maria Harajda wręczyła dyplomy za klasowe rozgrywki sportowe. Zamknięciem imprezy był mecz siatkówki: uczniowie kontra nauczyciele SP 2, zakończony wynikiem 1:2.

Piknik profesjonalnie poprowadził Bartłomiej Mandzelowski. Atrakcje zapewniła i koordynowała Joanna Piecuch, rozgrywki sportowe przygotowali i przeprowadzili: Katarzyna Roszniowska i Wojciech Mermer. Oprawą artystyczną zajęła się Katarzyna Roszniowska, obsługą informatyczną i techniczną – Marzena Śliwińska. Nad sprawnym przebiegiem całości czuwał Bartłomiej Żyłka.

UKS „Dwójka” składa serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom i nauczycielom, którzy przyczynili się do zorganizowania XV Pikniku Sportowo-Rekreacyjnego oraz wszystkim sponsorom.

Dochód z Pikniku zostanie przeznaczony na zakup sprzętu sportowo-rekreacyjnego, w tym pomocy wykorzystywanych podczas zajęć wychowania fizycznego, a także na sfinansowanie nagród dla zwycięzców w konkursie na najlepszego sportowca oraz atrakcji przewidzianych w kolejnej edycji Pikniku.

materiały nadesłane

29-06-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)