REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: LKP „Lasy Bieszczadzkie” wyróżniony (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY24.PL / PODKARPACIE. Statuetkę „Za szczególną aktywność w rozwoju turystyki i jej promocji” podczas Światowego Dnia Turystyki obchodzonego w Krasiczynie otrzymał Leśny Kompleks Promocyjny „Lasy Bieszczadzkie”.

Marszałek Województwa Podkarpackiego, Władysław Ortyl, nagrodził lesników za takie inwestycje jak: zagroda pokazowa żubrów, wiaty, wieże widokowe, chata turystyczna, platformy obserwacyjne i ścieżki turystyczne.

Statuetka jest dowodem, że władze regionu dostrzegają wkład leśników w turystyczne zagospodarowanie Bieszczadów, zwłaszcza na obszarze Nadlesnictwo: Baligród, Cisna, Lutowiska i Stuposiany, wchodzących w skład  Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Lasy Bieszczadzkie” – zaznaczyła Grażyna Zagrobelna, dyrektor RDLP w Krośnie, która wraz z nadleśniczymi brała udział w turystycznej gali.

Jest to dla nas potwierdzenie wielu pozytywnych opinii, wyrażanych przez turystów i przewodników górskich, odwiedzających zarządzane przez nas lasy oraz funkcjonujące w nich obiekty turystyczne. Wierzymy, że w przyszłości również zdołamy sprostać oczekiwaniom odwiedzających nas turystów – deklarowali nadleśniczowie uczestniczący w uroczystości.

To już kolejny dowód uznania dla leśników ze strony władz wojewódzkich za uatrakcyjnienie oferty turystycznej w Bieszczadach.

RDLP

04-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)