REKLAMA
REKLAMA

Ulica Armii Krajowej jak nowa. Asfaltowa nakładka za blisko 150 tys. zł (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Miasto wyremontowało ulicę Armii Krajowej. Jezdnię wyposażono w nową nakładkę asfaltową. Po wielu latach jeżdżenia slalomem pomiędzy głębokimi dziurami przyszedł czas na komfort i lepsze czasy dla zawieszenia samochodów mieszkańców Wójtostwa. Remont drogi kosztował 144 tys. zł.

Urząd Miasta w Sanoku zabezpieczył środki w wysokości 144 tys. zł na przeprowadzenie remontu ul. Armii Krajowej w zakresie wykonania nakładki asfaltowej. Jezdnia w tym miejscu nie była kompleksowo naprawiana od wielu lat, a jazda samochodem pomiędzy dziurami była sporym utrudnieniem dla mieszkańców.

W centrum Sanoka jest ładnie i schludnie. Więcej problemów mają dzielnice. Staramy się sukcesywnie poprawiać kondycję jezdni, chodników czy oświetlenia. Tylko w tym roku na drogi przeznaczymy 4 mln zł. W przyszłym, mimo konieczności zabezpieczenia środków na wkłady własne do projektów unijnych, chcemy, aby ta kwota nie była niższa. Stawiamy na zrównoważony rozwój wszystkich sanockich dzielnic. Obecnie przygotowujemy wykaz inwestycji na 2017 rok, który wkrótce trafi do radnych – mówi Tadeusz Pióro, burmistrz Sanoka.

Zadowolenia z przebiegu i efektu prac remontowych nie kryje również radny miejski Łukasz Radożycki, który mandat otrzymał między innymi dzięki głosom mieszkających przy ul. Armii Krajowej.

Bardzo się cieszę, że udało się przeprowadzić ten remont. Nie przeprowadzano tu gruntownych prac od kilkunastu lat, w międzyczasie uzupełniając jedynie miejscowe ubytki – przypomina radny Łukasz Radożycki. – Duże podziękowania należą się burmistrzowi oraz radnym. Dociera do mnie sporo pozytywnych sygnałów od okolicznych mieszkańców. Mam ogromną nadzieję, że za rok uda się zmodernizować chodniki.

Projekt wymiany nawierzchni chodników przy ul. Armii Krajowej złożono w ramach budżetu obywatelskiego. To mieszkańcy zdecydują czy właśnie to zadanie zostanie zrealizowane w 2017 roku.

Foto: Łukasz Radożycki


Foto: Red.

04-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)