REKLAMA
CUK
REKLAMA

BRZOZOW24.PL: Kupił nowy samochód, upił się i zjechał ze skarpy

BRZOZOW24.PL / PODKARPACIE. W poniedziałek brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem fiata. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierę ochronną i zjechał ze skarpy. Zarówno on jak i wszyscy pasażerowie byli pijani.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna samochód zakupił tego samego dnia. Około godziny 22 w Dydni patrol zauważył ciągnik rolniczy. Próbowano wydobyc nim samochód, który zjechał ze skarpy.

Funkcjonariusze natychmiast zareagowali, by sprawdzić czy nikomu nic się nie stało. W pobliżu znajdowało się pięć osób, które podróżowały fiatem. Jednak żadna z nich nie przyznawała się do kierowania pojazdem. Policjanci sprawdzili ich trzeźwość. Okazało się, że wszyscy byli pijani. Ich wyniki wskazały od ponad 0,5 do 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze ustalili, że kierowcą fiata był 24-letni mieszkaniec gminy Brzozów. Wraz z nim podróżowało czworo pasażerów. W pewnym momencie kierowca fiata stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierę ochronną znajdującą się przy moście i zjechał ze skarpy. 24-latek nie posiadał prawa jazdy, bo zostało mu cofnięte. Ponadto samochód nie miał aktualnych badań technicznych. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikomu nic się nie stało.

Kierowca za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

201613615

KPP Brzozów

13-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)