REKLAMA
REKLAMA

BRZOZÓW24.PL: Metalowa barierka przebiła volkswagena na wylot. „Świeże” prawo jazdy 19-latka (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW24.PL / PODKARPACIE. O wielkim szczęściu może mówić 19-latek kierujący volkswagenem, który w Przysietnicy nie dostosował prędkości do warunków drogowych i wypadł z jezdni. Jego samochód zatrzymał się na barierze przed szkołą. Metalowa barierka przebiła przednią szybę i przeszła na wylot samochodu.

Nikomu nic mu się nie stało. Jak ustalili funkcjonariusze młody człowiek posiada prawo jazdy od niespełna czterech miesięcy.

W sobotę około godz. 20.30, policjanci zostali wezwani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło w Przysietnicy. Ustalenia funkcjonariuszy wykazały, że 19-letni mieszkaniec tej miejscowości, kierując volkswagenem, jechał w kierunku Brzozowa i nie dostosował prędkości do warunków drogowych. Na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z jezdni. Jego samochód wjechał w barierę przed szkołą. Uderzenie było tak silne, że metalowa rurka od barierki przeszła przez całą długość samochodu, przebijając zagłówek kierowcy. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowcy. Był trzeźwy. 19-latek kierujący volkswagenem przewoził pasażera. Na szczęście, w wyniku tego zdarzenia, nikomu nic się nie stało.

1405952817

Jak ustalili funkcjonariusze młody człowiek posiada swoje prawo jazdy od niespełna czterech miesięcy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem.

1703636769

źródło: KPP Brzozów

18-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)