REKLAMA
REKLAMA

BRZOZÓW24.PL: Szczęśliwy finał poszukiwań 46-latka

BRZOZÓW24.PL / PODKARPACIE. Wczoraj brzozowscy policjanci prowadzili poszukiwania za mężczyzną, który wychodząc z domu oznajmił, że chce popełnić samobójstwo. Policjanci odnaleźli 46-latka w lesie. Dzięki szybkim i sprawnym działaniom policjantów prawdopodobnie udało się zapobiec tragedii.

Wczoraj około godz. 14 dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie od dyspozytorki pogotowia ratunkowego o tym, że jeden z mieszkańców gminy Jasienica Rosielna chce popełnić samobójstwo. Z treści przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna wyszedł z domu, informując domowników o swoich zamiarach.

Dyżurny przekazał policyjnym patrolom wszelkie posiadane informacje na temat zaginionego. W działania poszukiwawcze został zaangażowany również przewodnik z psem służbowym. Po kilkudziesięciu minutach jeden z partoli zauważył w pobliskim lesie mężczyznę, który leżał na ziemi. Okazało się, że był to poszukiwany 46-latek. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Odnaleziony nie posiadał żadnych obrażeń, ale jego zachowanie wskazywało na to, że znajdował się pod silnym działaniem alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu celem wytrzeźwienia.

977580224

KPP Brzozów

25-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)