REKLAMA
REKLAMA

BRZOZÓW24.PL: Szczęśliwy finał poszukiwań 46-latka

BRZOZÓW24.PL / PODKARPACIE. Wczoraj brzozowscy policjanci prowadzili poszukiwania za mężczyzną, który wychodząc z domu oznajmił, że chce popełnić samobójstwo. Policjanci odnaleźli 46-latka w lesie. Dzięki szybkim i sprawnym działaniom policjantów prawdopodobnie udało się zapobiec tragedii.

Wczoraj około godz. 14 dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie od dyspozytorki pogotowia ratunkowego o tym, że jeden z mieszkańców gminy Jasienica Rosielna chce popełnić samobójstwo. Z treści przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna wyszedł z domu, informując domowników o swoich zamiarach.

Dyżurny przekazał policyjnym patrolom wszelkie posiadane informacje na temat zaginionego. W działania poszukiwawcze został zaangażowany również przewodnik z psem służbowym. Po kilkudziesięciu minutach jeden z partoli zauważył w pobliskim lesie mężczyznę, który leżał na ziemi. Okazało się, że był to poszukiwany 46-latek. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Odnaleziony nie posiadał żadnych obrażeń, ale jego zachowanie wskazywało na to, że znajdował się pod silnym działaniem alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu celem wytrzeźwienia.

977580224

KPP Brzozów

25-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)