REKLAMA
PGE aPBS
REKLAMA

BRZOZOW24.PL: Zderzenie renault z BMW. Dym z bagażnika

BRZOZOW24.PL / PODKARPACIE. We wtorek w Bliznem zderzyły się dwa samochody osobowe. Z bagażnika BMW zaczął wydobywać się dym. Samochód mógł stanąć w płomieniach.

Do zdarzenia doszło we wtorek około 8.30 w Bliznem. Jak ustalili będący na miejscu policjanci, 68-letni mężczyzna, kierujący renault przez nieuwagę zjechał na przeciwny pas ruchu. Widząc to nadjeżdżająca z naprzeciwka kierująca BMW, chcąc uniknąć zderzenia, zjechała na lewą stronę. Jednak mimo tego i tak doszło do kolizji. Wskutek zdarzenia z bagażnika BMW zaczął wydobywać się dym. Gdyby nie szybka interwencja strażaków, samochód mógł stanąć w płomieniach. Okazało się, że wylał się kwas z akumulatora, który kobieta przewoziła w bagażniku.

Kierowcy obydwu pojazdów nie przewozili żadnych pasażerów. Byli trzeźwi. Na szczęście wskutek tego zdarzenia, nikt nie doznał obrażeń. Mężczyzna kierujący renault za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem.

KPP Brzozów

16-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.