REKLAMA
REKLAMA

BRZOZOW24.PL: Zderzenie renault z BMW. Dym z bagażnika

BRZOZOW24.PL / PODKARPACIE. We wtorek w Bliznem zderzyły się dwa samochody osobowe. Z bagażnika BMW zaczął wydobywać się dym. Samochód mógł stanąć w płomieniach.

Do zdarzenia doszło we wtorek około 8.30 w Bliznem. Jak ustalili będący na miejscu policjanci, 68-letni mężczyzna, kierujący renault przez nieuwagę zjechał na przeciwny pas ruchu. Widząc to nadjeżdżająca z naprzeciwka kierująca BMW, chcąc uniknąć zderzenia, zjechała na lewą stronę. Jednak mimo tego i tak doszło do kolizji. Wskutek zdarzenia z bagażnika BMW zaczął wydobywać się dym. Gdyby nie szybka interwencja strażaków, samochód mógł stanąć w płomieniach. Okazało się, że wylał się kwas z akumulatora, który kobieta przewoziła w bagażniku.

Kierowcy obydwu pojazdów nie przewozili żadnych pasażerów. Byli trzeźwi. Na szczęście wskutek tego zdarzenia, nikt nie doznał obrażeń. Mężczyzna kierujący renault za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem.

KPP Brzozów

16-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)