REKLAMA
TREND HOMES
REKLAMA

Cosmos w trakcie budowy. Na początek JKS i Motor. Znany terminarz III ligi

SPORT / PODKARPACIE. Meczami z JKSem Jarosław i Motorem Lublin w Nowotańcu piłkarze Cosmosu rozpoczną zmagania w III lidze. Inauguracja 6-7 sierpnia. Trwa budowa drużyny.

Właśnie został opublikowany terminarz rozgrywek III ligi, grupy IV. Cosmos Nowotaniec rozpoczyna rozgrywki od meczów u siebie z JKSem Jarosław i Motorem Lublin). Pierwsza kolejka zaplanowana jest na 6-7 sierpnia. Zakończenie 12-13 listopada. Trudno szukać jakiegoś wyjątkowego momentu w ligowej karuzeli, bo tak na prawdę wszystkie spotkania zapowiadają się piłkarskim świętem. Po reformie III ligi, grupa IV została utworzona z dawnej lubelsko-podkarpackiej i małopolsko-świętokrzyskiej.

Do rywalizacji o mistrzostwo III ligi (grupa IV) stają: Avia Świdnik, Cosmos Nowotaniec, Garbarnia Kraków, JKS 1909 Jarosław, Karpaty Krosno, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, MKS Trzebinia/Siersza, Motor Lublin, Orlęta Radzyń Podlaski, Podhale Nowy Targ, Podlasie Biała Podlaska, Resovia, Soła Oświęcim, Spartakus Daleszyce, Stal Rzeszów, Unia Tarnów, Wierna Małogoszcz i Wisła II Kraków.

– Jesteśmy w trakcie poszukiwań zawodników. Trwa budowanie drużyny – mówi Henryk Majka, kierownik zespołu z Nowotańca.

W kręgu zainteresowań są m.in. Patryk Kapuściński (wcześniej Sokół Sieniawa), Mateusz Skała (Polonia Przemyśl) i Mateusz Załucki (Czarni Połaniec). Trener Ireneusz Zarzyka przygląda się ponadto trójce juniorów Karpat Krosno (Miłosz Galant, Ziemowit Jaworski, Paweł Jędrzyjczyk).

foto: archiwum Esanok.pl / Marcin Herbut

foto: archiwum Esanok.pl / Marcin Herbut


Terminarz rozgrywek III ligi (grupa IV), w sezonie 2016 / 2017

Kolejka 1 – 6-7 sierpnia

Cosmos Nowotaniec – JKS 1909 Jarosław
Motor Lublin – Soła Oświęcim
Spartakus Daleszyce – Resovia
Garbarnia Kraków – Orlęta Radzyń Podlaski
Wierna Małogoszcz – Unia Tarnów
Podlasie Biała Podlaska – Wisła II Kraków
Stal Rzeszów – Karpaty Krosno
MKS Trzebinia/Siersza – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Podhale Nowy Targ – Avia Świdnik


Kolejka 2 – 13-14 sierpnia

Cosmos Nowotaniec – Motor Lublin
JKS 1909 Jarosław – Avia Świdnik
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Podhale Nowy Targ
Karpaty Krosno – MKS Trzebinia/Siersza
Wisła II Kraków – Stal Rzeszów
Unia Tarnów –     Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski – Wierna Małogoszcz
Resovia – Garbarnia Kraków
Soła Oświęcim – Spartakus Daleszyce


Kolejka 3 – 17 sierpnia

Spartakus Daleszyce – Cosmos Nowotaniec
Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław
Garbarnia Kraków – Soła Oświęcim
Wierna Małogoszcz – Resovia
Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Rzeszów – Unia Tarnów
MKS Trzebinia/Siersza – Wisła II Kraków
Podhale Nowy Targ – Karpaty Krosno
Avia Świdnik – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski


Kolejka 4 – 20-21 sierpnia

Cosmos Nowotaniec – Garbarnia Kraków
JKS 1909 Jarosław – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Karpaty Krosno – Avia Świdnik
Wisła II Kraków    – Podhale Nowy Targ
Unia Tarnów – MKS Trzebinia/Siersza
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Rzeszów
Resovia – Podlasie Biała Podlaska
Soła Oświęcim – Wierna Małogoszcz
Motor Lublin – Spartakus Daleszyce


Kolejka 5 – 27-28 sierpnia

Wierna Małogoszcz – Cosmos Nowotaniec
Spartakus Daleszyce – JKS 1909 Jarosław
Garbarnia Kraków – Motor Lublin
Podlasie Biała Podlaska – Soła Oświęcim
Stal Rzeszów – Resovia
MKS Trzebinia/Siersza – Orlęta Radzyń Podlaski
Podhale Nowy Targ – Unia Tarnów
Avia Świdnik – Wisła II Kraków
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Karpaty Krosno


Kolejka 6 – 31 sierpnia

Cosmos Nowotaniec – Podlasie Biała Podlaska
JKS 1909 Jarosław – Karpaty Krosno
Wisła II Kraków – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Unia Tarnów – Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski – Podhale Nowy Targ
Resovia – MKS Trzebinia/Siersza
Soła Oświęcim – Stal Rzeszów
Motor Lublin – Wierna Małogoszcz
Spartakus Daleszyce – Garbarnia Kraków


Kolejka 7 – 3-4 września

Stal Rzeszów – Cosmos Nowotaniec
Garbarnia Kraków – JKS 1909 Jarosław
Wierna Małogoszcz – Spartakus Daleszyce
Podlasie Biała Podlaska – Motor Lublin
MKS Trzebinia/Siersza – Soła Oświęcim
Podhale Nowy Targ – Resovia
Avia Świdnik – Orlęta Radzyń Podlaski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Unia Tarnów
Karpaty Krosno – Wisła II Kraków


Kolejka 8 – 10-11 września

Cosmos Nowotaniec – MKS Trzebinia/Siersza
JKS 1909 Jarosław – Wisła II Kraków
Unia Tarnów – Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Resovia – Avia Świdnik
Soła Oświęcim – Podhale Nowy Targ
Motor Lublin – Stal Rzeszów
Spartakus Daleszyce – Podlasie Biała Podlaska
Garbarnia Kraków – Wierna Małogoszcz


Kolejka 9 – 17-18 września

Podhale Nowy Targ – Cosmos Nowotaniec
Wierna Małogoszcz – JKS 1909 Jarosław
Podlasie Biała Podlaska – Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów – Spartakus Daleszyce
MKS Trzebinia/Siersza – Motor Lublin
Avia Świdnik – Soła Oświęcim
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Resovia
Karpaty Krosno – Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła II Kraków – Unia Tarnów


Kolejka 10 – 24-25 września

Cosmos Nowotaniec – Avia Świdnik
JKS 1909 Jarosław – Unia Tarnów
Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła II Kraków
Resovia – Karpaty Krosno
Soła Oświęcim – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Motor Lublin – Podhale Nowy Targ
Spartakus Daleszyce – MKS Trzebinia/Siersza
Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów
Wierna Małogoszcz – Podlasie Biała Podlaska


Kolejka 11 – 1-2 października

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Cosmos Nowotaniec
Podlasie Biała Podlaska – JKS 1909 Jarosław
Stal Rzeszów – Wierna Małogoszcz
MKS Trzebinia/Siersza – Garbarnia Kraków
Podhale Nowy Targ – Spartakus Daleszyce
Avia Świdnik – Motor Lublin
Karpaty Krosno – Soła Oświęcim
Wisła II Kraków – Resovia
Unia Tarnów – Orlęta Radzyń Podlaski


Kolejka 12 – 8-9 października

Cosmos Nowotaniec – Karpaty Krosno
JKS 1909 Jarosław – Orlęta Radzyń Podlaski
Resovia – Unia Tarnów
Soła Oświęcim – Wisła II Kraków
Motor Lublin – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Spartakus Daleszyce – Avia Świdnik
Garbarnia Kraków – Podhale Nowy Targ
Wierna Małogoszcz – MKS Trzebinia/Siersza
Podlasie Biała Podlaska – Stal Rzeszów


Kolejka 13 – 15-16 października

Wisła II Kraków – Cosmos Nowotaniec
Stal Rzeszów – JKS 1909 Jarosław
MKS Trzebinia/Siersza –    Podlasie Biała Podlaska
Podhale Nowy Targ – Wierna Małogoszcz
Avia Świdnik – Garbarnia Kraków
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Spartakus Daleszyce
Karpaty Krosno – Motor Lublin
Unia Tarnów – Soła Oświęcim
Orlęta Radzyń Podlaski – Resovia


Kolejka 14 – 22-23 października

Cosmos Nowotaniec – Unia Tarnów
JKS 1909 Jarosław – Resovia
Soła Oświęcim – Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin – Wisła II Kraków
Spartakus Daleszyce – Karpaty Krosno
Garbarnia Kraków – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wierna Małogoszcz – Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska – Podhale Nowy Targ
Stal Rzeszów – MKS Trzebinia/Siersza


Kolejka 15 – 29-30 października

Orlęta Radzyń Podlaski – Cosmos Nowotaniec
MKS Trzebinia/Siersza – JKS 1909 Jarosław
Podhale Nowy Targ – Stal Rzeszów
Avia Świdnik – Podlasie Biała Podlaska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wierna Małogoszcz
Karpaty Krosno – Garbarnia Kraków
Wisła II Kraków – Spartakus Daleszyce
Unia Tarnów – Motor Lublin
Resovia – Soła Oświęcim


Kolejka 16 – 5-6 listopada

Cosmos Nowotaniec – Resovia
JKS 1909 Jarosław – Soła Oświęcim
Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski
Spartakus Daleszyce – Unia Tarnów
Garbarnia Kraków – Wisła II Kraków
Wierna Małogoszcz – Karpaty Krosno
Podlasie Biała Podlaska – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Rzeszów – Avia Świdnik
MKS Trzebinia/Siersza – Podhale Nowy Targ


Kolejka 17 – 12-13 listopada

Soła Oświęcim – Cosmos Nowotaniec
Podhale Nowy Targ – JKS 1909 Jarosław
Avia Świdnik – MKS Trzebinia/Siersza
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Rzeszów
Karpaty Krosno – Podlasie Biała Podlaska
Wisła II Kraków – Wierna Małogoszcz
Unia Tarnów – Garbarnia Kraków
Orlęta Radzyń Podlaski – Spartakus Daleszyce
Motor Lublin – Resovia

12-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:






Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.