REKLAMA
REKLAMA

Czas na ostatnie rozstrzygnięcia. STS gra w Oświęcimiu

Dziś rozpoczną się spotkania przedostatniej kolejki sezonu zasadniczego. Niektóre karty zostały już odkryte, ale wciąż pozostało kilka niewiadomych.

Pewne swego są już niemal wszystkie ekipy z grupy silniejszej. Wyjątkiem są JKH GKS Jastrzębie i Ciarko PBS Bank STS Sanok. O ile wiemy już, że oba zespoły zmierzą się ze sobą w ćwierćfinale play-off, to niewiadomą pozostaje fakt, na którym miejscu po sezonie zasadniczym znajdą się oba zespoły.

Wyższa lokata gwarantuje bowiem trzy spotkania na własnym lodzie, co w perspektywie najważniejszej fazy sezonu może okazać się bardzo ważne. Ale wcale nie musi, bo podopieczni Kariego Rauhanena miło wspominają mecze na Jastorze. Dość powiedzieć, że wygrali na nim wszystkie trzy spotkania fazy zasadniczej.

Na razie sanoczanie tracą do jastrzębian sześć punktów, więc jedynym scenariuszem, który pozwoli im przeskoczyć w tabeli ekipę znad czeskiej granicy jest zdobycie sześciu punktów oraz strata wszystkich oczek przez rywali.

Nie będzie o to wcale tak łatwo, wszak drużynę z grodu Grzegorza czeka wyjazd do Oświęcimia, czyli na teren, na którym w tym sezonie jeszcze nie zwyciężyli.
Unia Oświęcim – Ciarko PBS Bank STS Sanok godz 18:00

Poprzednie mecze:
3:2 (1:2, 1:0, 1:0) Bramki: Maciej Szewczyk, Marek Modrzejewski, Sebastian Kowalówka – Benjamin Breault, Travis Ouellette.
1:2 (1:1, 0:1, 0:0) Bramki:  Jan Daneček – Rafał Ćwikła, Nathan Sliwinski.
4:3 k. (2:0, 0:3, 1:0, d. 0:0, k. 2:0) Bramki: Wojciech Wojtarowicz (trzy), Jan Daneček – Quinn Sproule, Rafał Ćwikła, Marek Strzyżowski.
4:1 (1:0, 3:1, 0:0) Bramki: Peter Tabaček, Damian Piotrowicz, Peter Bezuška, Wojciech
Wojtarowicz – Zsolt Azari.
2:6 (1:0, 1:2, 0:4) Bramki: Patryk Malicki, Lubomir Vosatko – Nathan Sliwinski, Bryan Cameron (po dwie), Samuel Roberts, Quinn Sproule.

1229

za: hokej.net
foto: archiwum Esanok.pl / Witold Święch

29-01-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)