REKLAMA
REKLAMA

Dachowanie w Michnowcu. Młody kierowca nie opanował pojazdu na śliskiej jezdni

Policjanci ruchu drogowego pracowali wczoraj przy kolizji drogowej, do jakiej doszło w Michniowcu. Kierujący osobowym oplem stracił panowanie nad samochodem i dachował do przydrożnego potoku. Na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń. Policja apeluje o ostrożność.

453881373

Wczoraj, policjanci zostali poinformowani o groźnie wyglądającym dachowaniu w Michniowcu, do którego doszło po godz. 20. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca opla stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego samochód wpadł w poślizg i dachował do przydrożnego potoku. Oprócz kierowcy, samochodem podróżowała czwórka małoletnich pasażerów, w wieku od 13 do 15 lat. Na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.

18 letni kierowca, mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego, był trzeźwy. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu policjanci ukarali go mandatem.

Policja przypomina: Niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze jest jedną z najczęstszych przyczyn tragicznych zdarzeń drogowych. Aby podróżować bezpiecznie należy stosować się nie tylko do znaków i przepisów ruchu drogowego, ale również uwzględnić inne ważne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne, natężenie ruchu czy stan nawierzchni.

727527754KPP Ustrzyki Dolne

23-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)