REKLAMA
REKLAMA

Dziesięć osób rannych w zdarzeniu w Domaradzu (ZDJĘCIA)

DOMARADZ / PODKARPACIE. Dziesięć osób ucierpiało w zdarzeniu drogowym, do którego doszło wczoraj w Domaradzu. Samochód ciężarowy zderzył się tam z autobusem kursowym. Wszyscy ranni to pasażerowie autobusu. Na szczęście obrażenia jakich doznali nie okazały się groźne dla życia.

Wczoraj około godz. 11.30 dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Domaradzu. Już z początkowych informacji wynikało, że brał w nim udział autobus przewożący pasażerów i że są osoby ranne. Dyżurny skierował na miejsce kilka patroli policji.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu drogi krajowej prowadzącej do Rzeszowa z drogą wojewódzką prowadzącą w kierunku Przemyśla. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze pracujący na miejscu, kierowca specjalistycznego samochodu ciężarowego zbliżając się do  skrzyżowania nie wyhamował i uderzył w bok autobusu jadącego w kierunku Rzeszowa. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Wskutek tego zderzenia obrażeń doznali pasażerowie autobusu. Łącznie ucierpiało dziesięć osób. Karetkami pogotowia zostali przewiezieni do trzech szpitali. Jak ustalili policjanci, sześć osób trafiło do szpitala w Brzozowie, trzy do szpitala w Krośnie i jedna do szpitala w Sanoku. Po zaopatrzeniu wszyscy jeszcze tego samego dnia opuścili placówki.

KPP Brzozów

O zdarzeniu informowaliśmy wczoraj:
UWAGA WYPADEK: Zderzenie autobusu relacji Sanok – Rzeszów z tirem. Jedna osoba poważnie ranna (ZDJĘCIA)

31-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)