REKLAMA
REKLAMA

EKOBALL STAL SANOK: Przewrotny weekend. Zwycięstwo z Zarszynem. Porażka z Uhercami

SPORT / PODKARPACIE. Po zwycięstwach z Dynovią oraz Duklą, w sobotę (13 bm.) piłkarze Geo-Eko Ekoballu Stali Sanok pokonali kolejnego rywala z klasy okręgowej. Tym razem w meczu rozegranym na Euroboisku w Pakoszówce z kwitkiem odprawiony został zespół LKSu Zarszyn. Zwycięstwo 4:1.

W spotkaniu uczestniczyli głównie „seniorzy”, wspomagani przez pięciu juniorów: Bartosza Gołdę, bramkarzy – Jarzca i Drobota oraz w drugiej połowie – przez Mołczana i Hydzika.

Ekoball Stal Sanok 4-1 LKS Zarszyn 4:1 (2:1)
Bramki dla Ekoballu: Damian Popowicz, Bartosz Gołda, Mateusz Mołczan, Igor Hydzik.

W niedzielę, kolejnym sparingowym rywalem dla sanoczan była drużyna Szarortki Uherce. Pomimo, że był to sparing seniorów, w naszym zespole poza Dawidem Romerowiczem (dzień wcześniej uczestniczył w turnieju z prowadzonymi przez siebie młodzikami Ekoball), wystąpili sami juniorzy.

Skład: Niedziela (46′ Drobot), Wojtoń (46′ Duduś), Sabat, Gąsior, Kaczmarski, Romerowicz, Jaklik, Hydzik (46′ Krowiak), Zajdel, Femin, Borek.

Bramki dla naszej drużyny zdobył niezawodny duet: Zajdel, Borek, choć z opinii trenera nie należeli w dniu wczorajszym do najlepszych piłkarzy, do czego zdołali nas wszystkich przyzwyczaić.

Pierwsza połowa po Japońsku – „Jako Tako”, nawet nieźle broniliśmy i utrzymywaliśmy się przy piłce. W drugiej połowie wyglądało to dużo słabiej. Wiele niecelnych podań i niefrasobliwość w grze defensywnej. Trzeba wrócić do podstawowych zasad, bo chyba chłopaki troszkę za bardzo ufają swoim umiejętnościom i podchodzą lekceważąco do przeciwnika. Zbyt samolubna gra naszych napastników nie sprzyjała w wykańczaniu akcji ofensywnych.

Miejmy nadzieję, że ostatnia prosta przygotowań do bardzo ważnej rundy wiosennej skoryguje wszystkie niedociągnięcia i uda się wywalczyć awans na obydwu najważniejszych frontach – tj. seniorach (awans do okręgówki) oraz juniorach starszych (awans do Centralnej Ligi Juniorów).

Ekoball Stal Sanok – Szarotka Uherce 2:5 (1:2)
Bramki dla Ekoballu: Seweryn Zajdel, Michał Borek.

green-932350_1920

źródło: Ekoball

15-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)