REKLAMA
REKLAMA

Esanok.pl jedzie walczyć o I ligę! Kapitan: Damy z siebie wszystko!

Aby znaleźć się w tej części sezonu, musieli w lidze wyprzedzić 11 zespołów. Następnie dwa miesiące intensywnych treningów. W sobotę chwila prawdy. Parkiet zweryfikuje wszystko. Mistrz Sanockiej Ligi Unihokeja, ekipa Esanok.pl powalczy o awans do I ligi.

Pierwszy mecz rozpocznie się w sobotę 7 maja 2016 o godzinie 10:00

Organizatorem Finału II Ligi Seniorów jest klub UKS Junior Kębłowo. Zmagania zaplanowano na 7 maja. Oprócz gospodarzy (Mistrz Wielkopolskiej Ligi Unihokeja), wspomnianej ekipy z Sanoka, o I ligę powalczy Floorball Team Rumia (Mistrz Toruńskiej Ligi Unihokeja).

uni

– Do Kębłowa jedziemy w jednym celu. Chcemy wygrać ten turniej finałowy. Jest to dla nas nagroda za zwycięstwo w sanockich rozgrywkach. Na pewno nie jedziemy 700 km na wycieczkę – zdecydowanie deklaruje kapitan sanockiej drużyny, Michał Leś.

Esanok.pl nie pojedzie na turniej w najsilniejszym składzie. W Sanoku pozostanie obrońca Damian Hański (względy prywatne). Do minusów należy zaliczyć także brak informacji o poziomie sportowym ekip z Kębłowa i Rumii.

– To prawda o przeciwnikach nie wiemy praktycznie nic, ale też przeciwnicy niewiele wiedzą o nas – zaznacza kapitan Esanok.pl.

Każda z drużyn rozegra dwa spotkania, w systemie 3 x 10 minut efektywnego czasu gry. Kolejność rozgrywania meczów zostanie ustalona przed samym turniejem.

ml– Losowanie będzie na pewno miało jakieś znaczenie. Jeżeli będziemy mieli przerwę, będzie czas na szybką regenerację i odzyskanie świeżości. Z drugiej jednak strony czekamy co przyniesie nam los. Wiemy, że solidnie przepracowaliśmy okres po zakończeniu ligi, czujemy się więc mocni kondycyjnie, fizycznie – podkreśla nasz rozmówca.

Podczas treningów sanoczanie kładli przede wszystkim nacisk na sferę taktyczną i kondycyjną. Unihokeistom udało się ponadto rozegrać kilka ciekawych sparingów.

– Jako kapitan drużyny ręczę za wszystkich chłopaków. W turnieju finałowym damy z siebie wszystko! – kończy z optymizmem Michał Leś.

Udział sanockich unihokeistów w turnieju finałowym wspiera Urząd Miasta Sanoka oraz Starostwo Powiatowe w Sanoku.

Skład w jakim drużyna Esanok.pl wystąpi w turnieju finałowym 2. ligi seniorów:

Bramkarz: Kamil Kocur.

Obrońcy: Maciej Kaczorowski, Michał Leś, Łukasz Rajtar.

Napastnicy: Krzysztof Kocur, Michał Nazarkiewicz, Piotr Sokołowski, Tomasz Sokołowski, Jakub Sujkowski.

red.

06-05-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)