REKLAMA
REKLAMA

OŚWIADCZENIE STS S.A.: Czy w sanockim klubie postawią na wychowanków?

SANOK / PODKARPACIE. Do redakcji wpłynęło stanowisko Zarządu Spółki STS S.A. dotyczące przyszłości sanockich drużyn hokejowych. Czy w klubie postawią w większym stopniu na szkolenie młodzieży i wprowadzanie wychowanków do seniorskiej drużyny? Publikujemy treść oświadczenia.

Oświadczenie STS S.A.

Informujemy, że Zarząd Spółki STS S.A. w uzgodnieniu z akcjonariuszami tj. zarządem Ciarko Sp. z o.o. Sp.k., Zarządem Podkarpackiego Banku Spółdzielczego oraz Burmistrzem Miasta Sanoka Panem Tadeuszem Pióro, prowadzą rozmowy dotyczące kontynuowania działalności Sanockiego Towarzystwa Sportowego S.A., a także rozwoju UKS Niedźwiadki MOSIR Sanok.

Informujemy, że dalszy rozwój tej dyscypliny wymaga zmiany podejścia do szkolenia dzieci i młodzieży, a także oparcia drużyny na wychowankach sanockiego klubu. Taki kierunek został już zaakceptowany zgodnie przez wszystkie wyżej opisane podmioty. Zaznaczamy jednak, że biorąc pod uwagę konieczność zwiększenia środków przeznaczanych na szkolenie dzieci i młodzieży, konieczne jest zwiększenie łącznego zaangażowania finansowego akcjonariuszy i sponsorów. Obecnie trwają końcowe uzgodnienia dotyczące rozwiązań finansowych. W dniu 7 czerwca 2016 roku planowane jest podjęcie ostatecznych decyzji dotyczących kierunków rozwoju tej dyscypliny.

Informujemy, że pomiędzy Zarządem Spółki STS S.A., zarządem Ciarko Sp. z o.o. Sp.k., Zarządem Podkarpackiego Banku Spółdzielczego oraz Burmistrzem Miasta Sanoka Panem Tadeuszem Pióro, nie było i nie ma  żadnych rozbieżności w obszarze wzajemnej współpracy nad rozwojem hokeja w Sanoku.

5352

archiwum Esanok.plZOBACZ RÓWNIEŻ:

Jak ważny jest hokej dla Sanoka? Czy miasto powinno przeznaczyć większe środki dla klubu? (FILM, SONDA)

300 tys. zł na szkolenie młodzieży STSu. Ile dla młodych piłkarzy, siatkarzy, unihokeistów? Radni mają głos (FILM)

HOKEJ: Wiadomo, że nic nie wiadomo… Toksyczna cisza wokół seniorów STSu

DAMIAN BISKUP: „Coraz bardziej niepokoi mnie sytuacja sanockiego hokeja”

04-06-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)