REKLAMA
REKLAMA

HOKEJ: Kibice głodni informacji. Prezes klubu za granicą

SANOK / PODKARPACIE. Powołana Rada Hokejowa, przy współpracy z kibicami oraz osobami, którym zależy na sanockiej drużynie ma pracować nad tym, aby na mapie hokejowej mapie Polski znów widniał Sanok. To są plany na sezon 2017/2018.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że ma zostać podjęta decyzja o powołaniu nowego prezesa klubu. Ma on być bardziej aktywny w poszukiwaniu nowych sponsorów, ale też partnerów dla klubu.

Ważną rolę w klubie mają odgrywać kibice. Klub ma funkcjonować przejrzyście i transparentnie. Ma zostać powołany rzecznik prasowy, który zajmie się polityką informacyjną.

– Chcemy się spotkać i zastanowić, w jaki sposób możemy ruszyć z działalnością spółki. Szanujemy naszych sponsorów. Oni wyłożyli bardzo duże pieniądze. Chcemy jednak aby wszystko było z nimi konsultowane. Bo chcemy to robić razem – usłyszeliśmy w Urzędzie Miasta.

Brak informacji

Kibice oczekują wyjaśnień i informacji. Tych jednak brakuje. Prezes wyjechał za granicę i nie ma z nim kontaktu. W przyszłym tygodniu ma się odbyć spotkanie głównego sponsora z zawodnikami. Być może reprezentacją kibiców. Kolejne spotkania odbędą się w przeciągu miesiąca.

10

red.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

OFICJALNIE: STS nie wystąpi w ekstraklasie. Sanok znika z mapy seniorskiego hokeja

HOKEJ: To już pewne. Pierwsza drużyna STSu nie przystąpi do ligi

foto: archiwum Esanok.pl / Łukasz Szymczakowski

07-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)