REKLAMA
REKLAMA

Kradzione jednoślady zatrzymane na granicy (ZDJĘCIA)

Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali wczoraj motocykl i rower, oba pojazdy zostały skradzione na terytorium Niemiec.

14-89817

Motocyklem marki KTM podróżował 32 – letni obywatel Polski mieszkaniec województwa opolskiego. Mężczyzna zgłosił się do odprawy na przejściu granicznym w Krościenku. Strażnicy graniczni ujawnili, że oryginalny numer VIN pojazdu został zmieniony. Okazało się, że pojazd został skradziony 6 lat temu na terenie Niemiec. W ustaleniu pochodzenia pojazdu strażnikom granicznym z Krościenka pomagał funkcjonariusz austriackiej policji oddelegowany do Bieszczadzkiego OSG w ramach operacji prowadzonej pod auspicjami FRONTEX.

14-89818

Wartość motocykla oszacowano na 25 tysięcy złotych.

Natomiast strażnicy graniczni z Placówki SG w Medyce zatrzymali wczoraj rower pochodzący z kradzieży. Rower marki Pegasus próbował przewieźć przez granicę 41 – letni obywatel Ukrainy. Strażnicy graniczni ustalili, że pojazd został skradziony na terytorium Niemiec – jego wartość to 1000 złotych.

14-89819

Obie sprawy przekazano do dalszego prowadzenia funkcjonariuszom Policji.

BOSG

14-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)