REKLAMA
REKLAMA

Kradzione jednoślady zatrzymane na granicy (ZDJĘCIA)

Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali wczoraj motocykl i rower, oba pojazdy zostały skradzione na terytorium Niemiec.

14-89817

Motocyklem marki KTM podróżował 32 – letni obywatel Polski mieszkaniec województwa opolskiego. Mężczyzna zgłosił się do odprawy na przejściu granicznym w Krościenku. Strażnicy graniczni ujawnili, że oryginalny numer VIN pojazdu został zmieniony. Okazało się, że pojazd został skradziony 6 lat temu na terenie Niemiec. W ustaleniu pochodzenia pojazdu strażnikom granicznym z Krościenka pomagał funkcjonariusz austriackiej policji oddelegowany do Bieszczadzkiego OSG w ramach operacji prowadzonej pod auspicjami FRONTEX.

14-89818

Wartość motocykla oszacowano na 25 tysięcy złotych.

Natomiast strażnicy graniczni z Placówki SG w Medyce zatrzymali wczoraj rower pochodzący z kradzieży. Rower marki Pegasus próbował przewieźć przez granicę 41 – letni obywatel Ukrainy. Strażnicy graniczni ustalili, że pojazd został skradziony na terytorium Niemiec – jego wartość to 1000 złotych.

14-89819

Obie sprawy przekazano do dalszego prowadzenia funkcjonariuszom Policji.

BOSG

14-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)