REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Wypadek przy obrabiarce, oszustwa internetowe oraz uszkodzony automat do rozmieniania pieniędzy

SANOK / PODKARPACIE. Dwóch pijanych kierowców, groźba pobicia, wypadek w zakładzie pracy i oszustwo internetowe. Nad takimi sprawami pracowali sanoccy policjanci w minionym tygodniu.

Zapłaciła, ale telefonu nie dostała

Mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła funkcjonariuszy, że podczas transakcji internetowej na portalu ogłoszeniowym zakupiła telefon komórkowy marki Samsung. Pomimo wpłaty pieniędzy 38-latka nie otrzymała towaru. Straty szacuje się na kwotę około 500zł.

Uszkodzony automat na myjni

W Sanoku przy Dmowskiego ktoś uszkodził automat do rozmieniania pieniędzy. Urządzenie znajduje się na terenie myjni samochodowej. Mieszkaniec powiatu sanockiego, który zgłosił sprawę na policję poinformował, że wartość poniesionych strat to około 1000 złotych.

Pijany motorowerzysta

Policjanci w trakcie obsługi miejsca zdarzenia drogowego ujawnili, że kierujący motorowerem, który wjechał w prawidłowo zaparkowany samochód marki Subaru, był nietrzeźwy. Badanie wykazało 1,3 promila we krwi. Kierowca jednośladu doznał złamania obojczyka.

Wypadek przy obrabiarce

55-letni mieszkaniec powiatu sanockiego wykonując w zakładzie pracy czynności na obrabiarce z nieznanych przyczyn doznał obrażeń ciała. Z szarpaną raną lewego przedramienia przewieziono go do szpitala. Na miejscu zdarzenia przeprowadzono oględziny oraz zabezpieczono ślady kryminalistyczne.

Zwrócił uwagę, teraz boi się pobicia

Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie od mieszkańca powiatu sanockiego, który obawia się pobicia. 56-latek podczas spaceru z psem zwrócił uwagę obcemu mężczyźnie, odnośnie nieprawidłowego wyprowadzania psa. W odpowiedzi mężczyzna wulgarnie potraktował 56-latka. Dodatkowo zagroził mu pobiciem, co wzbudziło u zgłaszającego realna obawę spełnienia groźby.

Za kółko z 2,5 promilami alkoholu

Policjanci zatrzymali pijanego 37-latka, który kierował samochodem osobowym marki Citroen. Badanie wykazało, że mężczyzna ma w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Ponadto kierującemu pobrano krew do badań.

Clipboard01

13-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)