REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Wyrywał tablice rejestracyjne z samochodów

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W dzisiejszej kronice policyjnej m.in. o wandalu, który wyrywał tablice rejestracyjne z pojazdów, włamaniu do lokalu w centrum miasta i pechowym zakupie butów przez Internet.

22.03.2016 r. Sanok, ul. Rynek
Policja prowadzi dochodzenie w sprawie włamania do jednego z lokali na sanockim Rynku. Nieustaleni sprawcy uszkodzili okno i weszli do środka lokalu, skąd zabrali gotówkę w kwocie około 2600.

22.03.2016 r. Sanok
29 letni mieszkaniec Sanoka zawiadomił, że idąc pieszo trasą od ulicy Mickiewicza na ul. Robotniczą utracił telefon marki Samsung,  a nieznany sprawca dokonał jego przywłaszczenia. Pokrzywdzony oszacował straty na 800 zł.

22.03.2016 r. Sanok
Mieszkanka Sanoka zawiadomiła o oszustwie  internetowym. Kobieta zakupiła za pośrednictwem jednego z portali aukcyjnych obuwie marki Nike, wpłaciła kwotę 199 zł, lecz zamówionego towaru nie otrzymała. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

22.03.2016 r. Trepcza
Policja prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży roweru marki Scot o wartości 600 zł. Rower został skradziony w okolicy szkoły.

28.03.2016 r. Sanok, ul. Kochanowskiego
Policjanci zatrzymali 29 letniego wandala, który wyrywał tablice rejestracje z zaparkowanych na ul. Kochanowskiego pojazdów . Mężczyzna uszkodził w ten sposób trzy samochody. W chwili zdarzenia był nietrzeźwy, miał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Został zatrzymany. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

29.03.2016 r. Komańcza
28 letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem  będąc w stanie po użyciu alkoholu: wynik: 0,24 mg/l.

KPP Sanok

30-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)