REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Wyrywał tablice rejestracyjne z samochodów

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W dzisiejszej kronice policyjnej m.in. o wandalu, który wyrywał tablice rejestracyjne z pojazdów, włamaniu do lokalu w centrum miasta i pechowym zakupie butów przez Internet.

22.03.2016 r. Sanok, ul. Rynek
Policja prowadzi dochodzenie w sprawie włamania do jednego z lokali na sanockim Rynku. Nieustaleni sprawcy uszkodzili okno i weszli do środka lokalu, skąd zabrali gotówkę w kwocie około 2600.

22.03.2016 r. Sanok
29 letni mieszkaniec Sanoka zawiadomił, że idąc pieszo trasą od ulicy Mickiewicza na ul. Robotniczą utracił telefon marki Samsung,  a nieznany sprawca dokonał jego przywłaszczenia. Pokrzywdzony oszacował straty na 800 zł.

22.03.2016 r. Sanok
Mieszkanka Sanoka zawiadomiła o oszustwie  internetowym. Kobieta zakupiła za pośrednictwem jednego z portali aukcyjnych obuwie marki Nike, wpłaciła kwotę 199 zł, lecz zamówionego towaru nie otrzymała. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

22.03.2016 r. Trepcza
Policja prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży roweru marki Scot o wartości 600 zł. Rower został skradziony w okolicy szkoły.

28.03.2016 r. Sanok, ul. Kochanowskiego
Policjanci zatrzymali 29 letniego wandala, który wyrywał tablice rejestracje z zaparkowanych na ul. Kochanowskiego pojazdów . Mężczyzna uszkodził w ten sposób trzy samochody. W chwili zdarzenia był nietrzeźwy, miał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Został zatrzymany. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

29.03.2016 r. Komańcza
28 letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem  będąc w stanie po użyciu alkoholu: wynik: 0,24 mg/l.

KPP Sanok

30-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)