REKLAMA
REKLAMA

LESKO24.PL: 19-latek spadł ze skarpy i uderzył głową w kamień

LESKO24.PL / PODKARPACIE. Wczoraj w rejonie góry Jawor w Solinie 19-latek spadł ze skarpy. Młody mężczyzna zbiegając ze wzniesienia, zsunął się ze skarpy w stronę jeziora, po czym uderzył głową w kamień. Został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie.

21101

Wczoraj około godz. 14, pełniący służbę w patrolu wodnym policjanci zostali poinformowani przez leskiego dyżurnego o mężczyźnie, który spadł ze skarpy w rejonie góry Jawor. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 19-letni mieszkaniec województwa śląskiego schodził wraz z kolegami z góry Jawor lasem w dół do jeziora Solińskiego. W pewnej chwili poszkodowany zaczął zbiegać po stromym stoku góry. Następnie, jak wynika z wypowiedzi świadków, chłopak nie mógł się zatrzymać, spadły mu klapki, wtedy stracił równowagę i zsunął się po ostrym zboczu wprost na kamienie, które znajdowały się na plaży, uderzając głową w jeden z nich.
Mężczyzna z obrażeniami głowy i nogi został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Rzeszowie. Na miejscu zdarzenia poszkodowanemu pomocy medycznej udzieliła załoga Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego R1 oraz załoga Wodnej Karetki Pogotowia Ratunkowego.
Policja prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia.
KPP Lesko
04-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)