REKLAMA
REKLAMA

NASZ PATRONAT: Neo-Nówka na 15 lecie kabaretu! Już jutro spektakl w sanockiej Arenie!

SANOK / PODKARPACIE. 23 kwietnia do Areny Sanok zawita jeden z najbardziej popularnych i lubianych kabaretów w Polsce. Wrocławska grupa Neo-Nówka będzie obchodzić 15-lecie istnienia i specjalnie na tę okazję przygotowano jubileuszowy program z największymi hitami kabaretu.

Podczas jubileuszowego koncertu Neo-Nówki z okazji 15. rocznicy powstania kabaretu nie zabraknie największych hitów grupy ze skeczem „Niebo” na czele. Przypomnijmy, że został on wybrany skeczem 30-lecia. Rzecz jasna, wystąpi również „Pani Wandzia Nierusz z domu Zostaw”. Będą liczne niespodzianki. Oprawę muzyczną zapewni zespół Żarówki, od lat współpracujący z kabaretem.

Występ odbędzie się w hali Arena Sanok, przy ul. Królowej Bony 23 kwietnia o godzinie 20:00. Można już kupować bilety. Wejściówki w cenie od 50 do 80 zł można nabyć tutaj: BILETY.

Dla naszych Czytelników będziemy mieli darmowe, podwójne za proszenia na jubileuszowy koncert Neo-Nówki. Szczegóły wkrótce.

Kabaret Neo-Nówka TV – NIEBO

big_neo

źródło: Red., materiały nadesłane, biletynakabarety.pl, youtube.com
Zaproszenia na występ zespołu Neo-Nówka otrzymują:

– pani Agnieszka Brichaczek
– pani Katarzyna Borys
– pan Wojciech Nowak
– pan Mariusz Tchórz

Gratulujemy!
Dla Czytelników eSanok.pl mamy zaproszenia na występ zespołu Neo-Nówka. Aby otrzymać jedno z nich, wystarczy wysłać maila zawierającego imię, nazwisko oraz numer telefonu na adres promocja@esanok.pl z dopiskiem w tytule NEO-NÓWKA W ARENIE SANOK.

Na maile czekamy do piątku, 12 kwietnia do godz. 12.00. Zaproszenie otrzyma 15., 40., 75. oraz 100. osoba, która prześle do nas maila. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godz. 12.00 – 14.00.

Nie odebranie telefonu powoduje, że wejściówkę otrzymuje kolejna osoba.

Udział bierze wyłącznie jeden mail z danym nazwiskiem.

Udział jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację nazwiska zwycięzców na łamach portalu eSanok.pl .

22-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)