REKLAMA
REKLAMA

NASZ PATRONAT: Neo-Nówka na 15 lecie kabaretu! Już jutro spektakl w sanockiej Arenie!

SANOK / PODKARPACIE. 23 kwietnia do Areny Sanok zawita jeden z najbardziej popularnych i lubianych kabaretów w Polsce. Wrocławska grupa Neo-Nówka będzie obchodzić 15-lecie istnienia i specjalnie na tę okazję przygotowano jubileuszowy program z największymi hitami kabaretu.

Podczas jubileuszowego koncertu Neo-Nówki z okazji 15. rocznicy powstania kabaretu nie zabraknie największych hitów grupy ze skeczem „Niebo” na czele. Przypomnijmy, że został on wybrany skeczem 30-lecia. Rzecz jasna, wystąpi również „Pani Wandzia Nierusz z domu Zostaw”. Będą liczne niespodzianki. Oprawę muzyczną zapewni zespół Żarówki, od lat współpracujący z kabaretem.

Występ odbędzie się w hali Arena Sanok, przy ul. Królowej Bony 23 kwietnia o godzinie 20:00. Można już kupować bilety. Wejściówki w cenie od 50 do 80 zł można nabyć tutaj: BILETY.

Dla naszych Czytelników będziemy mieli darmowe, podwójne za proszenia na jubileuszowy koncert Neo-Nówki. Szczegóły wkrótce.

Kabaret Neo-Nówka TV – NIEBO

big_neo

źródło: Red., materiały nadesłane, biletynakabarety.pl, youtube.com




Zaproszenia na występ zespołu Neo-Nówka otrzymują:

– pani Agnieszka Brichaczek
– pani Katarzyna Borys
– pan Wojciech Nowak
– pan Mariusz Tchórz

Gratulujemy!




Dla Czytelników eSanok.pl mamy zaproszenia na występ zespołu Neo-Nówka. Aby otrzymać jedno z nich, wystarczy wysłać maila zawierającego imię, nazwisko oraz numer telefonu na adres promocja@esanok.pl z dopiskiem w tytule NEO-NÓWKA W ARENIE SANOK.

Na maile czekamy do piątku, 12 kwietnia do godz. 12.00. Zaproszenie otrzyma 15., 40., 75. oraz 100. osoba, która prześle do nas maila. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godz. 12.00 – 14.00.

Nie odebranie telefonu powoduje, że wejściówkę otrzymuje kolejna osoba.

Udział bierze wyłącznie jeden mail z danym nazwiskiem.

Udział jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację nazwiska zwycięzców na łamach portalu eSanok.pl .

22-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)