REKLAMA
REKLAMA

Norbi rozgrzeje sanoczan w sylwestra! Jedna z najlepszych imprez na Podkarpaciu (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Norbi znany z hitu „Kobiety są gorące” będzie gwiazdą wieczoru podczas sylwestra w Sanoku. Zagra również DJ, a punktem kulminacyjnym będą życzenia burmistrza Tadeusza Pióro oraz efektowny pokaz fajerwerków.

Sylwestrowa zabawa na Rynku w Sanoku rozpocznie się o godzinie 22. Na początku będzie można wczuć się w rytmy muzyki elektronicznej proponowanej przez DJa. Około godziny 22:45 na scenie pojawi się Norbi z zespołem. Tuż przed północą, gospodarz miasta Tadeusz Pióro złoży mieszkańcom życzenia. W pierwszych sekundach 2017 roku rozpocznie się pokaz sztucznych ogni. Wspólne świętowanie potrwa do około 1.

Włodarze miasta serdecznie zapraszają wszystkich sanoczan do wspólnej zabawy. Nad bezpieczeństwem imprezowiczów będą czuwali ochroniarze, policjanci i strażnicy miejscy. Należy pamiętać, aby w odpowiedni sposób korzystać ze środków pirotechnicznych. Jak dowiadujemy się w magistracie, w trakcie zabawy uprawnione osoby będą przeprowadzały kontrole w tym zakresie.

Sylwester w Sanoku będzie jednym z najefektowniejszych na Podkarpaciu. Tylko w czterech miastach naszego województwa odbędą koncerty, w Rzeszowie, Przemyślu, Stalowej Woli i Sanoku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Sanoczanie tradycyjnie powitali Nowy Rok na rynku (ZDJĘCIA)

NORBI – KOBIETY SĄ GORĄCE

NORBI – ROZKOŁYSZ SIĘ

1

foto: Facebook.com / Norbi official

źródło: Red., Youtube.com, Facebook.com

27-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)