REKLAMA
REKLAMA
Guardia

O pograniczach ekonomicznych, społecznych i kulturowych w PWSZ Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku w dniach 22-24 września 2016 ma przyjemność zaprosić na czwartą już edycję Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Na pograniczach kultur i narodów”. Tegoroczne obrady przebiegać będę pod hasłem: „Gospodarka – społeczeństwo – kultura”.


Tematyka obrad obejmuje bardzo szeroki wybór zagadnień, od problematyki gospodarczo-ekonomicznej, przez edukacyjną, społeczną, po historię, literaturę i kulturę. Konferencja ma charakter międzynarodowy, oprócz referentów z całej Polski (m.in. z Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Katowic, Krakowa,a Lublina, Rzeszowa i oczywiście Sanoka), posłuchać będzie można wystąpień gości ze Lwowa, Drohobycza, Kijowa, Równego i Czerniowiec na Ukrainie.

Miejsce obrad: PWSZ, ul. Mickiewicza 21 budynek „A”.

Organizatorzy zapraszają także na imprezę towarzyszącą – koncert pt. „Muzyka ludowa w tradycyjnej i współczesnej interpretacji” przygotowany przez studentów edukacji muzycznej pod opieką dr Moniki Brewczak. Koncertu będzie można wysłuchać w Auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ w Sanoku 22 września (czwartek) o godz. 17.20.
Patronat nad konferencją objął Przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego.
Wstęp wolny na obrady i koncert.

1

 

22-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym: