Odrodzenie IV-ligowego TSV. Sanoczanie ogrywają Czudec (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Drużyna TSV Sanok po dwóch ligowych porażkach wróciła na właściwe tory. Podopieczni Doroty Kondyjowskiej zwyciężyli przed własną publicznością 3:1 z zespołem ProSport Marmax Czudec.

TSV55
Po przegranych 0:3 spotkaniach z AKS V LO Rzeszów oraz KPS Siarką-Mosir Tarnobrzeg sanoczanie zdobyli ligowe punkty. W hali ZS 3 okazali się lepsi od rywali z Czudca, którzy zwłaszcza w pierwszym secie, wysoko zawiesili poprzeczkę.

Inauguracyjna partia była zdecydowanie najbardziej wyrównana. W końcówce więcej zimnej krwi zachowali goście i to oni wygrali 25:23. W trzech kolejnych setach zawodnicy TSV zdołali wypracować sobie kilkupunktową przewagę, którą utrzymywali do końca.

TSV Sanok – ProSport Marmax Czudec 3:1 (23:25, 25:18, 25:17, 25:23)

Mimo pojedynczych błędów, zagraliśmy konsekwentnie. Nasz zespół potrafił podnieść się po przegranym secie. Chłopcy pokazali serce do gry – powiedziała w rozmowie z eSanok.pl Dorota Kondyjowska, trener TSV Sanok.

Zagraliśmy podobnie, jak w pierwszym meczu. Pierwszy set nerwowy, ale resztę spotkania mieliśmy pod kontrolą. Jesteśmy drużyną, która jest połączeniem młodości i doświadczenia. Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa – ta wygrana na pewno podniesie nas na duchu po dwóch przegranych z Rzeszowem i Tarnobrzegiem – skomentował spotkanie atakujący TSV, Stanisław Kotyła.

JUŻ NIEBAWEM ZAPRASZAMY NA MATERIAŁ FILMOWY.