REKLAMA
REKLAMA

„Odświeżona” ulica Ustronie ułatwi dojazd do Cmentarza Południowego (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Pośród kilku osiedlowych ulic jakie w ostatnich miesiącach wyremontował sanocki magistrat znalazła się także ulica Ustronie. Droga prowadząca do Cmentarza Południowego już od dawna wymagała remontu. Dziury w jezdni mogły naprawdę bez problemu uszkodzić koła lub elementy zawieszenia samochodów.

Rodziny pochowanych na tym cmentarzu osób mogły korzystać z nowej nawierzchni. Nie powinno już być problemu z zaparkowaniem samochodu, gdyż przy okazji powiększono cmentarny parking i także na nim położono nową nawierzchnię. Na nowy asfalt kierowcy wjeżdżają dopiero za zakrętem. Stało się tak z tego powodu, że ten odcinek drogi będzie przebudowywany przy okazji budowy sanockiej obwodnicy, która będzie przebiegać w pobliżu. Wtedy też ul. Ustronie zostanie na nowo podłączona do ul. Marii Konopnickiej.

k

Wciąż jeszcze na sanockich ulicach trwają remonty dróg. Prace dobiegają końca z powodu zbliżającej się zimy. Na wiosnę jednak sanockie osiedla nadal będą się zmieniać na lepsze.

UM Sanok

02-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)