REKLAMA
REKLAMA

„Odświeżona” ulica Ustronie ułatwi dojazd do Cmentarza Południowego (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Pośród kilku osiedlowych ulic jakie w ostatnich miesiącach wyremontował sanocki magistrat znalazła się także ulica Ustronie. Droga prowadząca do Cmentarza Południowego już od dawna wymagała remontu. Dziury w jezdni mogły naprawdę bez problemu uszkodzić koła lub elementy zawieszenia samochodów.

Rodziny pochowanych na tym cmentarzu osób mogły korzystać z nowej nawierzchni. Nie powinno już być problemu z zaparkowaniem samochodu, gdyż przy okazji powiększono cmentarny parking i także na nim położono nową nawierzchnię. Na nowy asfalt kierowcy wjeżdżają dopiero za zakrętem. Stało się tak z tego powodu, że ten odcinek drogi będzie przebudowywany przy okazji budowy sanockiej obwodnicy, która będzie przebiegać w pobliżu. Wtedy też ul. Ustronie zostanie na nowo podłączona do ul. Marii Konopnickiej.

k

Wciąż jeszcze na sanockich ulicach trwają remonty dróg. Prace dobiegają końca z powodu zbliżającej się zimy. Na wiosnę jednak sanockie osiedla nadal będą się zmieniać na lepsze.

UM Sanok

02-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)