REKLAMA
REKLAMA

Piękny gest sanockiego hokeisty! Marek Strzyżowski pomaga choremu Wiktorkowi (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Wyjątkowy gest sanockiego hokeisty Marka Strzyżowskiego. „Fryzjer” przekazał na licytację koszulkę Reprezentacji Polski – wraz z autografem, w której miał zaszczyt występować. Pieniądze z licytacji zostaną przeznaczone na operację chorego Wiktorka Majcher.

Apel z prośbą o pomoc zamieszczaliśmy już na naszej stronie. W tym miejscu ponawiamy prośbę Rodziców chłopca.
Prośba o pomoc dla Wiktorka. Konieczna kosztowna operacja złożonej wady serca – kliknij

– Godne podkreślenia jest to, że Marek Strzyżowski sam przyszedł do nas ze swoją koszulka i poprosił abyśmy ją zlicytowali podczas spotkania półfinałowego z Comarch Cracovią. Zaznaczając jednocześnie, że pieniądze z licytacji mają trafić na konto małego Wiktora – wyjaśnia Marek Zdybek, prezes Stowarzyszenia Kibiców Sanockiego Hokeja.

koszulka1

– Chcemy, aby informacja o licytacji, dotarła do jak największej liczby osób. Po to, aby kibice mogli przygotować się na określony wydatek. Cel jest jak najbardziej szczytny – dodaje prezes stowarzyszenia.

Reprezentacyjna koszulka Marka Strzyżowskiego będzie licytowana podczas trzeciego spotkania półfinałowego Polskiej Hokej Ligi, w obecnym sezonie, czyli pierwszego rozgrywanego w Sanoku. Mecz zaplanowany jest na 4 marca. Początek spotkania o godz. 18.00.

Transmisję na żywo przeprowadzi portal Esanok.pl . Szczegóły niebawem.

Marek Strzyżowski z orłem na piersi, wystąpił w sumie 37 razy. Na swoje konto zapisał 19 punktów za 8 bramek i 11 asyst.

Popularny „Fryzjer” jest wychowankiem sanockiego klubu, którego barwy w polskiej ekstralidze reprezentuje od początku kariery. W rozgrywkach ligowych oraz pucharowych wystąpił w 324 meczach. Na 154 zdobyte punkty, złożyło się 72 bramki oraz 82 asysty.

koszulka2

red.

29-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)