REKLAMA
REKLAMA

Pijany rowerzysta próbował ukryć się… w rowie

Brzozowscy policjanci zwrócili uwagę na nietypowe zachowanie rowerzysty. Mężczyzna na widok radiowozu zeskoczył z roweru do przydrożnego rowu i położył się na brzuchu. Funkcjonariusze podeszli do niego by sprawdzić, co się stało.

Okazało się, że 32-latek chciał się w ten sposób ukryć przed policjantami, bo był pijany.

Wczoraj, około godz. 20 policjanci wracając z interwencji w miejscowości Górki zwrócili uwagę na niecodzienne zachowanie kierującego rowerem. Jadący drogą rowerzysta, na widok nadjeżdżającego radiowozu, zeskoczył z roweru do przydrożnego rowu i położył się na brzuchu. Funkcjonariusze podeszli do niego, aby sprawdzić co było powodem takiego zachowania i czy coś mu się nie stało. Podczas rozmowy od mężczyzny wyczuli silną woń alkoholu. Gdy poddali go badaniu na trzeźwość okazało się, że 32-latek jest pijany. Alkomat wskazał w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Jak się okazało rowerzysta zachowując się w ten sposób chciał ukryć się przed policjantami. Funkcjonariusze przekazali rower osobie wskazanej przez mężczyznę. Natomiast 32-latek za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem.

359575389

KPP Brzozów

17-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)