REKLAMA
REKLAMA

Pijany rowerzysta próbował ukryć się… w rowie

Brzozowscy policjanci zwrócili uwagę na nietypowe zachowanie rowerzysty. Mężczyzna na widok radiowozu zeskoczył z roweru do przydrożnego rowu i położył się na brzuchu. Funkcjonariusze podeszli do niego by sprawdzić, co się stało.

Okazało się, że 32-latek chciał się w ten sposób ukryć przed policjantami, bo był pijany.

Wczoraj, około godz. 20 policjanci wracając z interwencji w miejscowości Górki zwrócili uwagę na niecodzienne zachowanie kierującego rowerem. Jadący drogą rowerzysta, na widok nadjeżdżającego radiowozu, zeskoczył z roweru do przydrożnego rowu i położył się na brzuchu. Funkcjonariusze podeszli do niego, aby sprawdzić co było powodem takiego zachowania i czy coś mu się nie stało. Podczas rozmowy od mężczyzny wyczuli silną woń alkoholu. Gdy poddali go badaniu na trzeźwość okazało się, że 32-latek jest pijany. Alkomat wskazał w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Jak się okazało rowerzysta zachowując się w ten sposób chciał ukryć się przed policjantami. Funkcjonariusze przekazali rower osobie wskazanej przez mężczyznę. Natomiast 32-latek za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem.

359575389

KPP Brzozów

17-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)