Piłkarskie święto dla dzieci. Triumf AP Sanok. Fantastyczny bój o 2. miejsce wygrany przez GSP Bukowsko (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Gminna Szkółka Piłkarska Bukowsko była organizatorem turnieju dla rocznika 2006 i młodsi o Puchar Firmy Stanley. W zawodach wzięły udział zaprzyjaźnione Szkółki Piłkarskie : Aktiv Pro Rymanów, AP Sanok, Bardomed Krosno, Przełom Besko, Tempo Nienaszów, Wilczki Lesko.

W pełnych emocji meczach wszyscy zawodnicy pokazali swoje duże umiejętności, wolę walki i chęć zwycięstwa, grając niemal jak zawodowcy ekstraklasy, pamiętali o zasadach fair play i dobrej zabawie. Poziom gry wszystkich zawodników był świetny, ale jak to w każdych zawodach bywa, muszą być ci, którzy stają na podium.

Pierwsze miejsce przypadło Akademii Piłkarskiej Sanok. Drugie miejsce po niesamowicie emocjonującym ostatnim meczu zdobyła GSP Bukowsko. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna z Nienaszowa. Kolejne miejsca przypadły: 4. Bardomed Krosno, 5. Wilczki Lesko, 6. Aktiv Pro Rymanów, 7. Przełom Besko.

Niesamowity przebieg miał mecz decydujący o 2. pozycji. GSP Bukowsko przegrywała w końcówce spotkania z drużyną z Nienaszowa 1:2, by w dramatycznych okolicznościach przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, wygrywając ostatecznie 3:2.

Zostały przyznane również nagrody indywidualne:

– tytuł dla najlepszego piłkarza zdobył Kacper Laskoś z Tempo Nienaszów.
– najlepszym bramkarzem został Mateusz Pondel z AP Sanok.
– najlepszym strzelcem została zawodniczka GSP Bukowsko  Klaudia Maciejko, która zdobyła w całym turnieju 9 bramek.