REKLAMA
REKLAMA

Potrącenie rowerzysty na ul. Lipińskiego w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, w którym obrażeń doznał rowerzysta potrącony przez samochód. Mężczyzna z urazem obojczyka trafił do szpitala. Z ustaleń wynika, że kierujący samochodem nieprawidłowo skręcał w lewo i zahaczył o rower.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godz. 19. w Sanoku, na ul. Lipińskiego. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący fiatem, 25-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, w miejscu niedozwolonym nieprawidłowo skręcał w lewo. Wykonując manewr uderzył w prawidłowo jadącego rowerzystę, który następnie wjechał do rowu i upadł. Kierujący rowerem, 37-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, został przewieziony do szpitala z podejrzeniem złamania kości obojczyka.

Policjanci zbadali trzeźwość uczestników zdarzenia. Urządzenie wykazało, że obydwaj byli trzeźwi. Funkcjonariusze na miejscu ustalili świadków, przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady w celu ustalenia dokładnych okoliczności wypadku.

Policja przypomina, że zarówno rowerzyści, jak też piesi nie bez powodu nazwani są niechronionymi uczestnikami ruchu drogowego. W momencie zderzenia z samochodem to najczęściej oni doznają poważnych obrażeń. Apelujemy do wszystkich użytkowników drogi, aby wykazywali się rozwagą, ostrożnością i wzajemnym szacunkiem.

źródło: KPP Sanok

zdjęcie ilustracyjne

21-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)