REKLAMA
REKLAMA

PWSZ: Zaproszenie na film „Moczarowi mieszkańcy”

SANOK / PODKARPACIE. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sanoku zaprasza na projekcję filmu dokumentalnego Rafała Gużkowskiego „Moczarowi mieszkańcy”. Film opowiada o mieszkańcach DPS-u w Moczarach. To historia o ludziach, których los nie oszczędzał i u kresu ziemskiej wędrówki przywiódł w głębokie Bieszczady.

To obraz egzystencji człowieka zamkniętego, nie tyle w murach instytucji, co w świadomości i niepamięci społecznej. Tu życie dopełnia się i cichutko gaśnie w niedostępnym dla naszych marzeń i oczekiwań miejscu.

Rafał Gużkowski

Rafał Gużkowski

Rafał Gużkowski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sanoku, związany zawodowo z osobami niepełnosprawnymi jest od 2003 r. Jest jednym z prekursorów filmoterapii. Był kilkakrotnie nagradzany na festiwalach filmowych, m.in. otrzymał Grand Prix Festiwalu Opolskie Lamy w 2010 roku. Za działalność otrzymał Złoty Krzyż Zasługi. Projekcja filmu odbędzie się 6 grudnia 2016 r. w auli Centrum Sportowo-Dydaktyczne PWSZ w Sanoku o godz. 13.00. Wstęp wolny.

________________________________________________________________

Dzień wcześniej, 5 grudnia 2016 r. o godz. 11.00, PWSZ w Sanoku wraz z Powiatowym Centrum Wolontariatu zaprasza na Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. W programie wystąpienia zaproszonych gości, ogłoszenie wyników konkursu literackiego oraz wręczenie odznaczeń „Wolontariusz Roku 2016” i „Honorowy Wolontariusz”, a także część artystyczna.

materiały nadesłane

02-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook