REKLAMA
REKLAMA

Sala przy G2 nabiera kształtów (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Trwa budowa sali gimnastycznej przy Gimnazjum nr 2 w Sanoku. Firma budowlana jest w trakcie prac związanych z pokryciem dachu oraz położeniem wylewek. Kiedy uczniowie po raz pierwszy zagrają na nowym obiekcie?

salka06

foto: eSanok.pl

Budowa rozpoczęła się w lipcu 2014 roku. Do tej pory powstał budynek sali gimnastycznej, łącznik ze szkołą oraz szatnie i zaplecze gospodarcze. Budowlańcy zakończyli prace związane z pokryciem dachu oraz wylewkami na całości sali. Obecnie są w trakcie wykańczania elewacji oraz ocieplania budynku.

Następnie wykonane zostaną posadzki, płytki oraz malowanie i roboty wykończeniowe. Firma zadba również  o mur oporowy i ogrodzenie, niezbędne do wybudowania boiska wielofunkcyjnego.

Z niecierpliwością czekamy na oddanie sali gimnastycznej – mówi Robert Zoszak, dyrektor szkoły. – Będzie to nowoczesny obiekt, wyposażony w dobry sprzęt sportowy. Cieszy nas fakt, że poprawi się baza sportowa szkoły i z pewnością budowa sali pozwoli na uatrakcyjnienie lekcji wychowania fizycznego – dodaje Robert Zoszak.

Zakończenie inwestycji planowane jest na wrzesień 2016 roku.

18-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)