REKLAMA
REKLAMA

Sala przy G2 nabiera kształtów (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Trwa budowa sali gimnastycznej przy Gimnazjum nr 2 w Sanoku. Firma budowlana jest w trakcie prac związanych z pokryciem dachu oraz położeniem wylewek. Kiedy uczniowie po raz pierwszy zagrają na nowym obiekcie?

salka06

foto: eSanok.pl

Budowa rozpoczęła się w lipcu 2014 roku. Do tej pory powstał budynek sali gimnastycznej, łącznik ze szkołą oraz szatnie i zaplecze gospodarcze. Budowlańcy zakończyli prace związane z pokryciem dachu oraz wylewkami na całości sali. Obecnie są w trakcie wykańczania elewacji oraz ocieplania budynku.

Następnie wykonane zostaną posadzki, płytki oraz malowanie i roboty wykończeniowe. Firma zadba również  o mur oporowy i ogrodzenie, niezbędne do wybudowania boiska wielofunkcyjnego.

Z niecierpliwością czekamy na oddanie sali gimnastycznej – mówi Robert Zoszak, dyrektor szkoły. – Będzie to nowoczesny obiekt, wyposażony w dobry sprzęt sportowy. Cieszy nas fakt, że poprawi się baza sportowa szkoły i z pewnością budowa sali pozwoli na uatrakcyjnienie lekcji wychowania fizycznego – dodaje Robert Zoszak.

Zakończenie inwestycji planowane jest na wrzesień 2016 roku.

18-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)