REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Chwile grozy na dworcu autobusowym. Alarm bombowy i interwencja policji

SANOK / PODKARPACIE. Chwile grozy przeżyli dzisiaj podróżni przebywający po południu na dworcu w Sanoku. Wszczęto alarm po tym, jak w pobliżu wiaduktu zauważono tajemniczą paczkę. Interweniowała specjalna grupa policjantów wyszkolonych w zakresie pirotechniki. Na szczęście, potencjalnie groźny pakunek okazał się zwykłą teczką z dokumentami.

Do zdarzenia doszło około godziny 13:30. Pozostawioną w okolicy wiaduktu „czarną torbą” zaniepokoił się dyżurny i wezwał policję. Zgodnie z procedurami, na miejscu pojawili się funkcjonariusze sanockiej komendy przeszkoleni z zakresu pirotechniki. Usunięto osoby postronne, zablokowano możliwe drogi prowadzące w okolice pozostawionej paczki. Tajemniczy pakunek okazał się jedynie teczką z dokumentami.

Po ostatnim ataku terrorystycznym przeprowadzonym w Brukseli, obowiązuje nas podwyższona gotowość na tego typu działania – informuje Katarzyna Wojtowicz z KPP Sanok.

Do jutra będzie możliwe jej odebranie w Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku. Później trafi do biura rzeczy znalezionych.

31-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)