REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Chwile grozy na dworcu autobusowym. Alarm bombowy i interwencja policji

SANOK / PODKARPACIE. Chwile grozy przeżyli dzisiaj podróżni przebywający po południu na dworcu w Sanoku. Wszczęto alarm po tym, jak w pobliżu wiaduktu zauważono tajemniczą paczkę. Interweniowała specjalna grupa policjantów wyszkolonych w zakresie pirotechniki. Na szczęście, potencjalnie groźny pakunek okazał się zwykłą teczką z dokumentami.

Do zdarzenia doszło około godziny 13:30. Pozostawioną w okolicy wiaduktu „czarną torbą” zaniepokoił się dyżurny i wezwał policję. Zgodnie z procedurami, na miejscu pojawili się funkcjonariusze sanockiej komendy przeszkoleni z zakresu pirotechniki. Usunięto osoby postronne, zablokowano możliwe drogi prowadzące w okolice pozostawionej paczki. Tajemniczy pakunek okazał się jedynie teczką z dokumentami.

Po ostatnim ataku terrorystycznym przeprowadzonym w Brukseli, obowiązuje nas podwyższona gotowość na tego typu działania – informuje Katarzyna Wojtowicz z KPP Sanok.

Do jutra będzie możliwe jej odebranie w Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku. Później trafi do biura rzeczy znalezionych.

31-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)