REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Na scenę z piosenką religijną. W najbliższy weekend XIV edycja festiwalu

SANOK / PODKARPACIE. Parafia Przemienienia Pańskiego już po raz XIV organizuje Dziecięcy Festiwal Piosenki Religijnej Powiatu Sanockiego. Wydarzenie zaplanowano na najbliższy weekend.

W festiwalu  mogą wziąć udział uczestnicy w wieku od przedszkola aż do zakończenia szkoły średniej.

Celem imprezy jest przede wszystkim danie okazji młodym ludziom do rozwijania talentów oraz umożliwienie im wystąpienia przed publicznością na scenie muzycznej. Ponadto jest to doskonały sposób, by w duchu chrześcijańskiej radości, zintegrować dzieci z różnych środowisk, szkół i parafii.

IMG_5718

Festiwal będzie przebiegał w dwóch etapach: kwalifikacje, które odbędą się w Klubie Górnika w Sanoku w sobotę 4 czerwca oraz finał, który także zaplanowano w Klubie Górnika dzień później, czyli 5 czerwca między 8.00 a 16.00.
Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w festiwalu zarówno solistów, jak i zespoły, w tym działające przy parafiach. Gwarantują także wspaniałe nagrody.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 1 czerwca w kancelarii parafii farnej lub pod adresem: grzywnat@wp.p. Regulamin i karta uczestnika dostępne są na stronie internetowej parafii.

materiały nadesłane

02-06-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)