REKLAMA
przeprosiny
Janas Podłogi
REKLAMA

SANOK: Wakacje pełne energetyczności

SANOK / PODKARPACIE. Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury przy wsparciu PGE Obrót S.A. serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-13 lat na wspaniałą energetyczną przygodę , którą zaplanowano dla nich w te wakacje.

Zajęcia będą zorganizowane w dwóch turnusach: I turnus 27.06.2016 – 08.07.2016 (dzieci 6 – 9 lat), zaś II turnus 11.07.2016 – 22.07.2016 (dzieci 10 – 13 lat)

Profesor Doświadczalski, Enegroludek, Telefon Alarmek i inni udowodnią, że nauka i zabawa idą w parze.

W programie zajęcia dziennikarskie, fotograficzne, eksperymentalne, dotyczące energii elektrycznej, telefonu alarmowego i służb ratunkowych, taneczne, sportowe, plastyczne oraz multimedialne.

energetyczne wakacje 1

Zajęcia prowadzone będą w formie gier dydaktycznych, doświadczeń, eksperymentów, filmów edukacyjnych, gier ruchowych i zespołowych, co z pewnością zapewni doskonałą zabawę oraz sporo uśmiechu i przyjemności czerpanej z nauki.

Pomysł, aby podczas wakacji połączyć zabawę z edukacją zrodził się już dwa lata temu. Obecnie realizowana jest już trzecia edycja wydarzenia, którą wzbogacono o kolejne zajęcia i atrakcje!

energetyczne wakacje 2

Udział w zajęciach jest bezpłatny! Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 czerwca. Szczegółowy opis zajęć oraz regulamin uczestnictwa dostępny jest na stronie fundacji.

01-06-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)