REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Wakacje pełne energetyczności

SANOK / PODKARPACIE. Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury przy wsparciu PGE Obrót S.A. serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-13 lat na wspaniałą energetyczną przygodę , którą zaplanowano dla nich w te wakacje.

Zajęcia będą zorganizowane w dwóch turnusach: I turnus 27.06.2016 – 08.07.2016 (dzieci 6 – 9 lat), zaś II turnus 11.07.2016 – 22.07.2016 (dzieci 10 – 13 lat)

Profesor Doświadczalski, Enegroludek, Telefon Alarmek i inni udowodnią, że nauka i zabawa idą w parze.

W programie zajęcia dziennikarskie, fotograficzne, eksperymentalne, dotyczące energii elektrycznej, telefonu alarmowego i służb ratunkowych, taneczne, sportowe, plastyczne oraz multimedialne.

energetyczne wakacje 1

Zajęcia prowadzone będą w formie gier dydaktycznych, doświadczeń, eksperymentów, filmów edukacyjnych, gier ruchowych i zespołowych, co z pewnością zapewni doskonałą zabawę oraz sporo uśmiechu i przyjemności czerpanej z nauki.

Pomysł, aby podczas wakacji połączyć zabawę z edukacją zrodził się już dwa lata temu. Obecnie realizowana jest już trzecia edycja wydarzenia, którą wzbogacono o kolejne zajęcia i atrakcje!

energetyczne wakacje 2

Udział w zajęciach jest bezpłatny! Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 czerwca. Szczegółowy opis zajęć oraz regulamin uczestnictwa dostępny jest na stronie fundacji.

01-06-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)