REKLAMA
REKLAMA

Pożegnanie dyrektora. „Misja dobiegła końca, pozostanie to co udało się przez lata zrealizować”

SANOK / PODKARPACIE. Końcem września w sanockim magistracie odbyło się pożegnanie Adama Siembaba, rozstającego się z funkcją dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Sanoku. Podczas jego długoletniej pracy udało się m.in.zmodernizować budynek szpitala i pozyskać nowe sprzęty medyczne.

dsc_0070

Na ręce doktora podziękowania za wieloletni trud złożyli: Burmistrz Tadeusz Pióro, Poseł na Sejm RP Piotr Uruski, Przewodniczący Rady Miasta Zbigniew Daszyk oraz Zastępca Burmistrza Edward Olejko.

Doceniając dorobek byłego już dyrektora, gospodarz miasta podkreślał jego dokonania i realizowane inwestycje.

– Pańska misja wprawdzie dobiegła końca, ale pozostanie to wszystko co udało się przez te lata zrealizować. Bez wątpienia należy stwierdzić, że dzięki Pana ciężkiej pracy wygląd, wyposażenie oraz funkcjonowanie sanockiego ZOZ-u jest dzisiaj na tak wysokim poziomie.” – mówił m. in. Burmistrz Tadeusz Pióro.

dsc_0071

Dr Adam Siembab kierował sanocką placówką od 2007 roku. W tym czasie udało się m. in. wybudować lotnisko dla śmigłowców sanitarnych i ratowniczych, przeprowadzić termomodernizację budynku. Rozbudowano także szpital, przenosząc ze starej placówki oddział kardiologiczny i neurologiczny,  pozyskano fundusze czy nowy sprzęt medyczny, przeprowadzono remonty.

A. Siembab pozostanie w sanockim szpitalu pełniąc rolę lekarza. Na stanowisku dyrektora zastąpi go wybrany w drodze konkursu Henryk Przybycień.

UM Sanok

04-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)