REKLAMA
REKLAMA

UNIHOKEJ: Popis strzelców mistrza i dwa zwycięstwa przyjezdnych w 13. kolejce (RETRANSMISJE)

SANOK / PODKARPACIE. 13. kolejka II ligi SLU Esanok.pl. Aż 16 bramek zobaczyli kibice w starciu urzędującego mistrza z El-Budem z czego 14 zaaplikowali rywalom unihokeiści Interq. Dwa zwycięstwa odniosła Venma Pustków. Trzy punkty po swoich meczach dopisały również zespoły: Komputronik, Gim. nr 3 i Drozd Wodnik. Pauzował Esanok.pl.

13. kolejka II ligi Sanockiej Ligi Unihokeja Esanok.pl

Forest SC Team – Drozd Wodnik 1:4 (0:2)

05:11    0 : 1    Łukasz Łosiak
10:05    0 : 2    Waldemar Marczak – Artur Ziemiański
17:06    0 : 3    Krzysztof Kaliniak – Krzysztof Łosiak
20:32    0 : 4    Krzysztof Kaliniak
21:05    1 : 4    Rafał Słomiana – Piotr Stec


Gimnazjum nr 3 Sanok – AZS PWSZ Sanok 4:3 (2:0)

06:14    1 : 0    Jakub Izdebski
10:11    2 : 0    Maciej Witan
13:29    3 : 0    Szymon Latusek
13:42    4 : 0    Karol Bil
16:51    4 : 1    Arkadiusz Mielniczek
18:13    4 : 2    Arkadiusz Mielniczek
18:26    4 : 3    Arkadiusz Mielniczek – Patryk Polański


Interq – El-Bud 14:2 (6:0)

04:55    1 : 0    Michał Janik – Michał Ambicki
06:09    2 : 0    Damian Ciepły
06:26    3 : 0    Radosław Bomba – Paweł Muszański
06:39    4 : 0    Hubert Popiel – Michał Ambicki
08:37    5 : 0    Michał Janik – Damian Ciepły
10:40    6 : 0    Radosław Bomba – Damian Ciepły
12:39    7 : 0    Hubert Popiel
14:11    7 : 1    Seweryn Fus – Rafał Czytajło
14:26    7 : 2    Rafał Czytajło
15:19    8 : 2    Paweł Muszański – Hubert Popiel
15:41    9 : 2    Karol Hydzik – Paweł Muszański
15:59    10 : 2    Karol Hydzik – Hubert Popiel
17:36    11 : 2    Michał Janik – Radosław Bomba
18:59    12 : 2    Michał Ambicki
19:05    13 : 2    Dominik Januszczak
19:12    14 : 2    Hubert Popiel – Maciej Brukwicki


TG Sokół Sanok – Venma Pustków 1:5 (0:3)

02:41    0 : 1    Maciej Struzik – Michał Ferfecki
04:28    0 : 2    Jakub Sołowski
10:49    0 : 3    Jakub Sołowski
15:25    1 : 3    Przemysław Kot – Jakub Kluska
18:28    1 : 4    Tomasz Piłat – Maciej Struzik
21:18    1 : 5    Maciej Kita – Kamil Dudek


Komputronik – BESCO 5:1 (3:0)

05:15    1 : 0    Damian Popek – Tomasz Mermer
05:28    2 : 0    Piotr Zadylak – Marcin Szczudlik
08:27    3 : 0    Damian Popek – Piotr Zadylak
15:13    4 : 0    Damian Popek – Marcin Szczudlik
17:03    5 : 0    Damian Popek
18:21    5 : 1    Tomasz Słomiana – Bartłomiej Milczanowski


Venma Pustków  – Studio34.pl 8:3 (6:1)

02:20    1 : 0    Tomasz Piłat
04:20    2 : 0    Tomasz Piłat – Kamil Dudek
04:39    3 : 0    Kamil Dudek – Maciej Struzik
05:44    4 : 0    Kamil Dudek – Maciej Struzik
06:45    5 : 0    Maciej Kita – Kamil Dudek
07:36    5 : 1    Piotr Packanik – Andrzej Dębicki
09:26    6 : 1    Maciej Kita – Michał Ferfecki
12:40    7 : 1    Tomasz Piłat
15:14    7 : 2    Łukasz Pelczarski – Krzysztof Sośnicki
16:12    7 : 3    Łukasz Pelczarski – Piotr Packanik
21:01    8 : 3    Tomasz Piłat – Maciej Kita

Pauzował: Esanok.pl.


 Tabela II ligi SLU Esanok.pl po 13. kolejce

Tabela

Klasyfikacja kanadyjska

1.    M. Ambicki (Interq) – 48
2.    D. Popek (Komputronik) – 33
3.    R. Bomba (Interq) – 32
4.    H. Popiel (Interq) – 30
5.    T. Sokołowski (Esanok.pl) – 27
6.    B. Milczanowski (BESCO) – 26
7.    T. Mermer (Komputronik) – 24
8.    J. Sujkowski (Esanok.pl) – 24
9.    A. Ćwik (Venma Pustków) – 21
10.    M. Kita (Venma Pustków) – 19

Gole

1.    H. Popiel (Interq) – 22
2.    B. Milczanowski (BESCO) – 22
3.    R. Bomba (Interq) – 21
4.    M. Ambicki (Interq) – 21
5.    D. Popek (Komputronik) – 20
6.    T. Sokołowski (Esanok.pl) – 17
7.    J. Sujkowski (Esanok.pl) – 14
8.    Ł. Pelczarski (Studio34.pl) – 13
9.    K. Dudek (Venma Pustków) – 11
10.    M. Janik (Interq) – 11

Asysty

1.    M. Ambicki (Interq) – 27
2.    T. Mermer (Komputronik) – 15
3.    A. Ćwik (Venma Pustków) – 13
4.    D. Popek (Komputronik) – 13
5.    R. Bomba (Interq) – 11
6.    T. Sokołowski (Esanok.pl) – 10
7.    J. Sujkowski (Esanok.pl) – 10
8.    M. Struzik (Venma Pustków) – 9
9.    M. Kita (Venma Pustków) – 9
10.    K. Kocur (Esanok.pl) – 9

Dzięki uprzejmości Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku, począwszy od 2. kolejki, na portalu Esanok.pl dostępne są transmisje na żywo wszystkich spotkań w sezonie 2015/2016.

110814. kolejka II ligi SLU Esanok.pl – 18.01.2016

15:45 TG Sokół Sanok (5*) – Esanok.pl (3)
16:30 Interq (4) – Gimnazjum nr 3 Sanok (9)
17:15 Komputronik (2) – AZS PWSZ Sanok (10)
18:00 Forest SU Team (7) – Studio34.pl (8)
18:45 Komputronik (2) – El-Bud (12)
19:30 Drozd Wodnik (10) – BESCO (6)

Pauzuje: Venma Pustków (1)

* w nawiasach aktualne miejsce drużyny w tabeli.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

UNIHOKEJ: Runda rewanżowa rozpoczęta. Pokaz siły faworytów (RETRANSMISJE, STATYSTYKI)

2Foto: archiwum Esanok.pl

źródło: Red., II liga SLU Esanok.pl

13-01-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)