REKLAMA
REKLAMA

RETRANSMISJA: Przed sanockimi Wilkami najważniejsze mecze sezonu. Gramy z Olimpią Łochów!

RETRANSMISJA: Przed sanockimi Wilkami najważniejsze mecze sezonu. Gramy z Olimpią Łochów!

SPORT / PODKARPACIE. Tydzień przerwy mieli ekstraligowi unihokeiści drużyny Esanok.pl Wilki Sanok. Przed nimi być może najważniejsze mecze obecnego sezonu. W sobotę i w niedzielę spotkania z Olimpią Łochów, które będą miały znaczący wpływ na ostateczny układ tabeli przed play-off. 

Wilki mają na swoim koncie 9 punktów. O jedno oczko więcej ma zespół z Łochowa. Aby przed ostatnią kolejką sezonu zasadniczego mieć „wszystko w swoich rękach”, sanoczanie muszą w najbliższy weekend zdobyć przynajmniej 4 punkty.

ml

Michał Leś

– To są dla nas najważniejsze mecze tej części sezonu. Walczymy o drugą lokatę w grupie i lepsze rozstawienie w fazie play-off. Po meczach w Zielonce trochę morale drużyny spadło. Mamy młody zespół, który zbiera dopiero ekstraligowe doświadczenie. Mecze jak w Zielonce w przyszłości na pewno zaprocentują. Były dla nas lekcją unihokeja bolesną, ale cenną. Myślę jednak, że przez ostatni tydzień udało się nam odbudować mentalnie. Z Łochowa przywieźliśmy trzy punkty, więc przed własną publicznością musimy walczyć o dwa zwycięstwa – podkreśla Michał Leś, obrońca ekipy Esanok.pl Wilki Sanok.

Z niedzielnego spotkania zostanie pzreprowadzona TRANSMISJA NA ŻYWO! Niemniej zapraszamy wszystkich kibiców do Centrum Sportowo-Dydaktycznego, głośnym dopingiem wspomóc sanocką drużynę!

W ostatniej serii gier ekipa ULKS-u Olimpia zagra bowiem z MUKS Zielonką. Z kolei nasi zagrają na wyjeździe z UKS-em Nowa Łódź.

19 – 20 listopada 2016
9 i 10 kolejka Salmin Ekstraligi Mężczyzn
Esanok.pl Wilki Sanok – ULKS Nowa Łódź
Sobota (19 listopada) – Gimnazjum w Zagórzu, godz. 16.00
Niedziela (20 listopada) – Centrum Sportowo-Dydaktyczne PWSZ, godz. 10.00 

wilkiolimpia

red.
foto nagłówek: Tomasz Sowa

20-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)