REKLAMA
REKLAMA

Uratowali mężczyznę przed zamarznięciem

CISNA / PODKARPACIE. Policjanci znaleźli mężczyznę, który leżał w centrum Cisnej. Niska temperatura, jaka panowała w tym dniu, zagrażała jego życiu i zdrowiu. Jak się okazało mężczyzna był pijany, nie był w stanie poruszać się o własnych siłach.

Został przewieziony do szpitala w Lesku na obserwację. Następnie umieszczono go w schronisku dla bezdomnych.

35860220

W sylwestra po południu dyżurny leskiej policji odebrał zgłoszenie o człowieku, który leżał za sklepem w miejscowości Cisna. Na miejscu policjanci odnaleźli 45-letniego mężczyznę. Jak się okazało był on tak pijany, że nie mógł poruszać się o własnych siłach. Mężczyzna został odwieziony do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Po kilku dniach pobytu w szpitalu przewieziono go do schroniska dla bezdomnych im. Brata Alberta w Sanoku.

Pamiętajmy, że obowiązkiem każdego z nas jest reagowanie na cudzą krzywdę. Nie bądźmy obojętni wobec tych, którzy zwłaszcza teraz mogą potrzebować naszej pomocy. Wystarczy tylko jeden telefon pod numer 112 lub 997, by uchronić kogoś od wychłodzenia i uratować czyjeś życie.

KPP Lesko
foto: archiwum KWP

04-01-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)