REKLAMA
REKLAMA
Guardia

UWAGA: Wypadek na ul. Krakowskiej w Sanoku. Jedna osoba przewieziona do szpitala (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na ul. Krakowskiej w rejonie skrzyżowania z drogą w kierunku Rzeszowa doszło do zderzenia osobówki z samochodem ciężarowym. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Przez kilkanaście minut wjazd do miasta od strony Krosna był zablokowany. Aktualnie ruch odbywa się lewym pasem.

Do zdarzenia doszło około godziny 12:20. Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 28 z drogą wojewódzką nr 886 doszło do stłuczki z udziałem osobowego Opla i ciężarowego Renault. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że Opel jechał przed ciężarówką od strony Krosna w stronę centrum Sanoka. Na moście, zaraz za skrzyżowaniem dróg K-28 i W-886, kierowca Opla zwolnił, aby umożliwić wjazd przed siebie kobiecie jadącej lewym pasem pojazdem Volkswagen. Kierowca ciężarówki nie wyhamował i uderzył w Opla. Mężczyzna z Opla został zabrany do szpitala. Policjanci przebadali go na trzeźwość – z wynikiem 0,00. Kierowca ciężarówki również był trzeźwy.

Ruch na ul. Krakowskiej w stronę centrum odbywa się lewym pasem, na razie jest płynny.

22-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)