REKLAMA
REKLAMA

W niedzielę oficjalne otwarcie Brykalnii. Piknik charytatywny dla Kamila (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy małych i dużych mieszkańców Sanoka i okolic na charytatywny piknik rodzinno-sportowy na Dąbrówce. Impreza odbędzie się w niedzielę 24 lipca 2016r. godz: 16:00 przy ul. Witosa/Glinice i będzie połączona z otwarciem placu zabaw, pierwszego wybudowanego w Sanoku w ramach budżetu obywatelskiego.

Kamil Tomczewski jest podopiecznym naszej Fundacji – chłopiec potrzebuje intensywnej rehabilitacji, by stanąć na własne nogi. W wieku 2 lat Kamil przeszedł zapalenie mózgu, po czym zapadł w śpiączkę. Kiedy udało się z niej wyjść natychmiast rodzice zaczęli walczyć o to, by chłopiec nie musiał jeździć na wózku. Efekty rehabilitacji widać, ale jest jeszcze dużo do zrobienia.

– Nasza dzielnica pokazała siłę i wywalczyła pierwszą miejską inwestycję w tej części Sanoka od wielu, wielu lat. Teraz chcemy razem świętować i walczyć o to żeby Kamil kiedyś sam mógł biegać po tym placu zabaw – mówi Elżbieta Mazur pomysłodawczyni projektu budowy placu zabaw i jedna z organizatorek pikniku dla Kamila.

– Planów do zagospodarowania pozostałej części terenu jest wiele. Na pewno będziemy chcieli ogrodzić plac zabaw. Z puli budżetu obywatelskiego pieniążków zabrakło, a potrzeba około 15 tys. zł. Chłopcy chcieliby boisko piłkarskie. Marzy się nam mała scena z widownią. Małymi kroczkami mamy nadzieję, realizować nasze plany – zdradza nasza rozmówczyni.

Kamil jest podopiecznym Fundacji Czas Nadziei. Każdy, kto chce wspomóc rodzinę chłopca w leczeniu i rehabilitacji, może to zrobić wpłacając pieniądze na podany niżej numer konta: PBS Bank 63 8642 1184 2018 0037 4228 0010.

Cały dochód z niedzielnego pikniku zostanie przeznaczony na leczenie chłopca.

Dzieci Rządzą, na Dąbrówce
24 lipca 2016 (niedziela), początek o godz. 16.00.

Program:
– parada motocykli
– karuzela zagadek z atrakcyjnymi nagrodami
– konkursy dla dzieci i całych rodzin
– kule wodne
– konkurs ciast – nagrody
– pokazy służb – strażacy, policjanci

godz. 19:00 Zespół Bel Canto

Kamil Tomczewski. Foto: archiwum prywatne

Kamil Tomczewski. Foto: archiwum prywatne

18-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)