REKLAMA
REKLAMA

W niedzielę oficjalne otwarcie Brykalnii. Piknik charytatywny dla Kamila (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy małych i dużych mieszkańców Sanoka i okolic na charytatywny piknik rodzinno-sportowy na Dąbrówce. Impreza odbędzie się w niedzielę 24 lipca 2016r. godz: 16:00 przy ul. Witosa/Glinice i będzie połączona z otwarciem placu zabaw, pierwszego wybudowanego w Sanoku w ramach budżetu obywatelskiego.

Kamil Tomczewski jest podopiecznym naszej Fundacji – chłopiec potrzebuje intensywnej rehabilitacji, by stanąć na własne nogi. W wieku 2 lat Kamil przeszedł zapalenie mózgu, po czym zapadł w śpiączkę. Kiedy udało się z niej wyjść natychmiast rodzice zaczęli walczyć o to, by chłopiec nie musiał jeździć na wózku. Efekty rehabilitacji widać, ale jest jeszcze dużo do zrobienia.

– Nasza dzielnica pokazała siłę i wywalczyła pierwszą miejską inwestycję w tej części Sanoka od wielu, wielu lat. Teraz chcemy razem świętować i walczyć o to żeby Kamil kiedyś sam mógł biegać po tym placu zabaw – mówi Elżbieta Mazur pomysłodawczyni projektu budowy placu zabaw i jedna z organizatorek pikniku dla Kamila.

– Planów do zagospodarowania pozostałej części terenu jest wiele. Na pewno będziemy chcieli ogrodzić plac zabaw. Z puli budżetu obywatelskiego pieniążków zabrakło, a potrzeba około 15 tys. zł. Chłopcy chcieliby boisko piłkarskie. Marzy się nam mała scena z widownią. Małymi kroczkami mamy nadzieję, realizować nasze plany – zdradza nasza rozmówczyni.

Kamil jest podopiecznym Fundacji Czas Nadziei. Każdy, kto chce wspomóc rodzinę chłopca w leczeniu i rehabilitacji, może to zrobić wpłacając pieniądze na podany niżej numer konta: PBS Bank 63 8642 1184 2018 0037 4228 0010.

Cały dochód z niedzielnego pikniku zostanie przeznaczony na leczenie chłopca.

Dzieci Rządzą, na Dąbrówce
24 lipca 2016 (niedziela), początek o godz. 16.00.

Program:
– parada motocykli
– karuzela zagadek z atrakcyjnymi nagrodami
– konkursy dla dzieci i całych rodzin
– kule wodne
– konkurs ciast – nagrody
– pokazy służb – strażacy, policjanci

godz. 19:00 Zespół Bel Canto

Kamil Tomczewski. Foto: archiwum prywatne

Kamil Tomczewski. Foto: archiwum prywatne

18-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)