REKLAMA
REKLAMA

WUJSKIE: Mrożące krew w żyłach nagranie video wypadku z Wujskiego (FILM)

WUJSKIE / PODKARPACIE. Dotarliśmy do nagrania niedzielnego wypadku w miejscowości Wujskie. Przypomnijmy, w zdarzeniu brały udział cztery osobówki. Jedna z nich dachowała w rowie. Kierująca tym pojazdem z podejrzeniem urazu kręgosłupa została przewieziona do szpitala. Zobacz nagranie.

Policja otrzymała zgłoszenie o godzinie 12:30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że poruszająca się samochodem audi, 26-letnia mieszkanka powiatu krakowskiego, jadąc od Tyrawy Wołoskiej w stronę Sanoka, nie zachowała należytej ostrożności i najechała na tył poprzedzającego opla corsy, kierowanego przez 37-letnią mieszkankę powiatu przemyskiego. W wyniku uderzenia, opel zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z volkwagenem prowadzonym przez 38-latka z powiatu lubelskiego. a następnie z oplem astra, który ustawił się do skrętu w lewo, w kierunku tarasu widokowego. Po tym wszystkim, corsa wjechała do rowu dachując.

Kierująca uderzonym w tył Oplem, z urazem kręgosłupa trafiła do szpitala w Sanoku. Lekarz ocenił obrażenia, jako „powyżej dni siedmiu”, stąd całe zdarzenie traktowane jest jako wypadek.

Okoliczności wypadku będą ustalane w toku prowadzonego dochodzenia.

Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi.

wujskie1

wujskie2

wujskie3

źródło: KPP Sanok

Video: Youtube.com / Łukasz Stępień

09-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)