REKLAMA
REKLAMA

WUJSKIE: Wypadek przy serpentynach. Zderzenie czterech osobówek. Kierująca w szpitalu (ZDJĘCIA)

WUJSKIE / PODKARPACIE. W niedzielę, chwilę po godzinie 12:00, w okolicy serpentyn w miejscowości Wujskie doszło do groźnego wypadku z udziałem czterech osobówek. Jedna z nich dachowała. Jedna z kierujących, z urazem kręgosłupa trafiła do sanockiego szpitala.

Policja otrzymała zgłoszenie o godzinie 12:30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że poruszająca się samochodem audi, 26-letnia mieszkanka powiatu krakowskiego, jadąc od Tyrawy Wołoskiej w stronę Sanoka, nie zachowała należytej ostrożności i najechała na tył poprzedzającego opla corsy, kierowanego przez 37-letnią mieszkankę powiatu przemyskiego. W wyniku uderzenia, opel zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z volkwagenem prowadzonym przez 38-latka z powiatu lubelskiego. a następnie z oplem astra, który ustawił się do skrętu w lewo, w kierunku tarasu widokowego. Po tym wszystkim, corsa wjechała do rowu dachując.

Kierująca uderzonym w tył Oplem, z urazem kręgosłupa trafiła do szpitala w Sanoku. Lekarz ocenił obrażenia, jako „powyżej dni siedmiu”, stąd całe zdarzenie traktowane jest jako wypadek.

Okoliczności wypadku będą ustalane w toku prowadzonego dochodzenia.

Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi.

wujskie1

wujskie2

wujskie3

źródło: KPP Sanok

08-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)